انتقاد فخاری از افزایش مدت اعتبار طرح‌های ترافیک قبلی بدون دریافت هزینه

    کد خبر :261312

نائب رییس کمیسیون اجتماعی شورای شهر تهران از لزوم ارائه گزارشی در مورد طرح ترافیک ۹۷ خبر داد و از افزایش مدت اعتبار طرح‌های ترافیک قبلی بدون دریافت هیچ گونه هزینه انتقاد کرد.

به گزارش ایسنا، الهام فخاری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه تذکر من در مورد آمادگی درخصوص طرح ترافیک سال جاری است که با مصوبه شورای شهر و طی مراحل قانونی لازم اجرا است گفت: همانطور که پیش بینی می‌شد آمادگی‌های لازم برای اجرای دقیق این طرح مهیا نشده است و با توجه به کاستی‌های موجود و در راستای صیانت از حقوق شهروندان لازم است که پایش گام‌به گام و نظارت دقیق بر اجرای این طرح داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در ابتدا اجرای طرح ترافیک ۱۵ روز به تعویق افتاد اما حالا با مصاحبه جدید معاون حمل و نقل در خوشبینانه‌ترین حالت این طرح با ۲۵ روز تاخیر و از دهم اردیبهشت ماه اجرایی می شود گفت: این تاخیر زمانی و افزایش مدت اعتبار طرح‌های ترافیک قبلی بدون دریافت هیچ گونه هزینه خواهد بود و ضرر وزیان قابل توجهی را به مدیریت شهری تحمیل می‌کند.

فخاری با بیان اینکه با توجه به گزارش‌های دریافتی انجمن‌ها و اقشار مختلف و …. از عدم هماهنگی معاونت حمل و نقل، آنها ناراضی هستند گفت: ضروری است گزارشی از هماهنگی با این دستگاه‌ها ارائه شود.

وی با بیان اینکه برای تعریف فرایندها و ضوابط اجرای طرح ضروری است در اولین وقت گزارشی ارائه شود گفت:‌ ایجاد و تکمیل زیرساخت‌های فنی، دیر هنگام و در محدوده زمانی ناکافی انجام شده، لذا لازم است گزارشی در مورد این اقدامات ارائه شود

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید