افشای اسامی شبکه بزرگ مافیای منافقین

  • سیاسی
  • چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۲:۰۰
    کد خبر :1034641
افشای اسامی شبکه بزرگ مافیای منافقین

بعد از افشای جزئیاتی از اسامی شرکت‌ها، انجمن‌های پوششی منافقین و مسئولان آن در کشور کانادا توسط رسانه‌های داخلی، به اطلاعاتی از شبکه بزرگ مافیای منافقین دست پیدا کرده که نشان می‌دهد بخشی از این شبکه متمرکز بر قاچاق دارو و اقلام بهداشتی است.

بنا بر این گزارش، بخش مهمی از این شبکه مافیای دارو در کشور پادشاهی سوئد فعال بوده و اعضای آن را پزشکانی شکل داده‌اند که سابقه عضویت در این گروهک و حضور در عملیات‌های تروریستی همچون فروغ جاویدان(عملیات مرصاد که منجر به ناکامی و کشته شدن منافقین در خاک ایران شد) را در پرونده دارند.

وظیفه این شبکه بیشتر در حوزه مالی و پشتیبانی از گروهک منافقین بوده و به صورت تخصصی در زمینه تهیه اقلام و مایحتاج آنها خصوصا بخش پزشکی فعال هستند. به عنوان مثال بر اساس این اطلاعات، این شبکه برخی اقلام و تجهیزات پزشکی مورد نیاز مقر منافقین در آلبانی، همچون اتانول، قرص ژلوفن، تعدادی دستگاه اُکسیمتر (تست اکسیژن خون)، ونتیلاتور، روپوش و ملحفه مخصوص بیماری‌های عفونی و… همچنین اقلام بهداشتی مربوط به کرونا مانند ماسک و داروهای تخصصی را که در آلبانی کمیاب بود، به صورت قاچاق به این کشور وارد کرده و به مقر اشرف ۳ انتقال دادند.

یکی از شگردهای تامین این داروها بدین‌گونه بوده که پزشکان مورد اشاره در شاخه‌های مختلف پزشکی مانند روانپزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و جراحی و… فعالیت می‌کنند و در این میان با نسخه‌نویسی جعلی برای عناصر گروهک، بخشی از این نیازهای دارویی را تامین می‌کنند.

اما در اطلاعاتی، هویت برخی از عناصر این شبکه مافیای دارویی متعلق به منافقین در کشور پادشاهی سوئد که با سرویس امنیتی سوئد هم مرتبط هستند، به‌دست آمده که به شرح ذیل است:

۱- حنیفه خیری: ساکن شهر مالمو_ سوئد

۲- آمنه معاونی فرزند محسن و فاطمه متولد ۲۹/۱۲/۱۳۳۸ تهران با نام مستعار: اعظم معماری، ساکن شهر استکهلم سوئد، مسئول انجمن جامعه زنان ایرانی_ استکهلم

۳- سینا دشتی فرزند محمد مهدی- به شماره شناسنامه ی ۹۸۲- متولد ۲۸/۰۶/۱۳۴۲ شیراز. سینا دشتی متخصص بیماری‌های عفونی و ساکن شهر یوتویوری سوئد است که در دوران کرونا بخش مهمی از قاچاق دارو به آلبانی را برعهده داشته است.

۴- فرزانه دشتی دندانپزشک ساکن سوئد که با همسرش سیامک صفری به عنوان بخشی از شبکه مافیای منافقین در سوئد (گروه دشتی) فعالیت دارند.

۵- فیروزه دشتی، عضو انجمن‌های متخصصین ایرانی در نروژ و همسرش بهروز امید (دندانپزشک)

۶- سید علی هاشمی فرزند سید محمد متولد ۱۳۳۲ در دامغان با نام مستعار دکتر علی یا علی دامغانی که با خانواده خود هم به صورت تلفنی در ارتباط است. وی دارای دو دختر بوده که زیر مجموعه به عنوان نیرو فعال می‌باشند. علی دامغانی از پزشکان مورد اعتماد گروهک تروریستی منافقین است و امور پزشکی و درمانی منافقین در کشور سوئد و سایر کشورهای اروپایی را پیگیری کرده و به مقرهای گروهک در اروپا تردد دارد.

نکته دیگر درخصوص هاشمی اینکه او به همراه همسرش راضیه طلوع شریفی ( پزشک و با نام مستعار محبوبه ) ، یکی از خواهرانش بنام فاطمه هاشمی و همسر خواهرش در عملیات مرصاد شرکت داشته‌اند که همگی جز علی دامغانی به هلاکت می‌رسند و بعد از این واقعه با خواهرش زنش بنام مهری طلوع شریفی ازدواج می‌کند. او از همسر اول خود فرزندی به نام محمدرضا دارد.

بر اساس این اطلاعات همچنین علی دامغانی خواهری با نام زهرا دارد که به سوئد تردد داشته و خواهر دیگر وی با نام راضیه در اوایل انقلاب سابقه هواداری از منافقین و بازداشت در پرونده خود دارد. راضیه پس از ازدواج به طور قانونی از کشور خارج و در سوئد ساکن می‌شود و در سال‌های اخیر هم به داخل کشور تردد کرده است.

تسنیم

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید