افزایش 34 درصدی ارسال خودرو به نمایندگی ها توسط ایران خودرو

    کد خبر :842114

بررسی آمار و ارقام رسمی ارائه شده توسط شرکت ایران خودرو نشان می دهد که میزان ارسال خودرو از کارخانه به نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور در 5 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته 34 درصد افزایش داشته است.

شرکت ایران خودرو در راستای عمل به تعهدات خود نسبت به مشتریان در سال جاری نسبت به سال گذشته شاهد موفقیت چشمگیری بوده و آنچنان که آمار و ارقام نشان می دهد در 5 ماهه نخست سال جاری موفق شده است، 195636 خودرو را به نمایندگی های سراسر کشور ارسال کند.

این اتفاق در حالی رقم خورده است که این شرکت در 5 ماهه نخست سال 1399 تعداد 145669 خودرو را به نمایندگی ها ارسال کرده بود.

جزئیات این آمار گویای آن است که از ابتدای سال جاری تا پایان مردادماه 9 هزار و 109 دستگاه خودرو این شرکت از طریق حمل ریلی به نمایندگی ها حمل شده است.

همچنین 30 هزار و 307 مورد از این خودروها نیز به صورت حمل جاده ای حمل شده است.

بر اساس این آمار 10 هزار و 551 خودرو نیز با راننده به مراکز و نمایندگی های رسمی ایران خودرو ارسال شد تا به مشتریان این شرکت واگذار شود.

افزایش 34 درصدی حمل خودروهای ایران خودرو به نمایندگی در سال جاری که به سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مزین شده است، گویای عزم راسخ مدیران این شرکت برای عمل به تعهدات خود در قبال مشتریان در کمترین زمان ممکن است.

پیش بینی می شود روند فعلی در ماه های آینده سال نیز استمرار داشته باشد و این شرکت بتواند تمامی تعهدات خود را در قبال مشتریانش در اسرع وقت عملیاتی کند.

گفتنی است این شرایط و آمار و ارقام قابل تأمل در حالی است که می دانیم به واسطه تحریم های بی سابقه واحدهای تولیدی کشور در ابعاد مختلف با مشکلات جدی رو به رو هستند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید