افت ۳۱ هزار واحد شاخص بورس

    کد خبر :968696
افت ۳۱ هزار واحد شاخص بورس

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۳۱هزار واحدی روبرو شد.

در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 14میلیارد و 677میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 8هزار و 359میلیارد تومان در بیش از 762هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 31 هزار و 566واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 657هزار و 577واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی شیراز، پتروشیمی پردیس و پالایش نفت تهران با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 7میلیارد و 541میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 361میلیارد تومان در 439هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 219واحد افت کرد و در ارتفاع 21هزار و 288واحد قرار گرفت.

به گزارش تسنیم، در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای پلیمر آریا ساسول، بیمه پاسارگاد و پتروشیمی تندگویان بیشترین اثر منفی بر این نماگر به نام شرکتهای سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات، پویا زرکان آق دره و پتروشیمی مارون شد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید