اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های گیلان

    کد خبر :1060619
محدودیت ترافیکی جاده‌های گیلان

با توجه به پیش بینی حجم زیاد سفر در تعطیلات عید سعید فطر و نیز تعطیلات آخر هفته به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی و ارتقاء ضریب ایمنی، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم رشت – قزوین و بندرآستارا – اردبیل و بالعکس اعمال می شود.

رئیس پلیس راه گیلان گفت: از فردا محدودیت ترافیکی به صورت رفت و برگشت در ۲مسیر شامل جاده قدیم رشت – قزوین و بندر آستارا – اردبیل اعمال می‌شود.

سرهنگ جاور صفاری اظهار کرد: با توجه به پیش بینی حجم زیاد سفر در تعطیلات عید سعید فطر و نیز تعطیلات آخر هفته به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی و ارتقاء ضریب ایمنی، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم رشت – قزوین و بندرآستارا – اردبیل و بالعکس اعمال می شود.

وی افزود: بر این اساس تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت صبح تا ۲۴ روزهای ۲۱، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه در محور قدیم رشت – قزوین ممنوع می‌باشد.

وی ادامه داد: همچنین در محور بندرآستارا – اردبیل و بالعکس نیز تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت هشت صبح تا ۲۴ روزهای ۲۱، ۲۲، ۲۳ و ۲۴ فروردین ماه ممنوع می باشد.

رئیس پلیس راه گیلان بیان‌ کرد: البته در صورت عادی بودن وضعیت تردد در این دو محور، ضمن اطلاع‌رسانی نسبت به عدم اجرای محدودیت در تاریخ‌های در نظر گرفته شده، اقدام خواهد شد.

ایرنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید