اظهارات سرمربیان تیم‌های لژیونرهای ایرانی پس از رویارویی سرنوشت‌سازشان در لیگ اروپا

  • ورزشی
  • جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰
    کد خبر :413039

سرمربیان تیم‌های دینامو زاگرب کرواسی و اسپارتاک ترناوا اسلواکی اظهارنظرهای متفاوتی پس از رویارویی سرنوشت‌ساز تیم‌های‌شان در لیگ اروپا داشتند.

بامداد امروز (جمعه) تیم دینامو زاگرب در بازی خانگی هفته چهارم گروه D لیگ اروپا با نتیجه 3 بر یک اسپارتاک ترناوا را شکست داد. علی قربانی، بازیکن ایرانی تیم ترناوا در دقیقه 71 این بازی جای خود را به مالچی داد و در طول بازی هم یک اخطار گرفت. صادق محرمی، دیگر بازیکن ایرانی نیز حتی روی نیمکت ذخیره‌های دینامو زاگرب حضور نداشت. در جدول رده‌بندی گروه D لیگ اروپا تیم دینامو زاگرب 12 امتیازی صعودش را قطعی کرد و ترناوای سه امتیازی با قرار گرفتن در رده سوم برای صعود باید با فنرباغچه هفت امتیازی بجنگد.

نناد بیِلیکا، سرمربی تیم دینامو زاگرب پس از این پیروزی صعودبخش تیمش گفت: افتخار می‌کنم که به چنین نتیجه‌ای با بازیکنانم دست یافتم. با شناختی که از من دارید، می‌دانید ما فقط به صعود راضی نیستیم. با حمایت هواداران‌مان همچنان می‌توانیم پیشرفت کنیم، اما هدف فعلی ما صدرنشینی است. بسیاری از بازیکنان دینامو زاگرب پیش از آغاز فصل تصمیم به جدایی داشتند، اما الان هیچ‌کس نمی‌خواهد از این تیم جدا شود.

به گزارش تسنیم ،رادوسلاو لاتال، سرمربی یاران علی قربانی در تیم اسپارتاک ترناوا نیز اظهار داشت: این بازی و دیگر بازی‌های گذشته لیگ اروپا برای بازیکنان تیم اسپارتاک ترناوا تجربه بزرگی بود. بسیاری از آنها نخستین‌ حضورشان در رقابت‌های اروپایی را تجربه می‌کردند، اما در بازی با دینامو زاگرب مرتکب اشتباهات فردی زیادی شدیم و تاوانش شکست بود. البته هنوز شانس صعود داریم و هر کدام از بازی‌های آینده را شش امتیازی تلقی می‌کنیم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید