اسنوکر باز ایران قهرمان آسیا

  • ورزشی
  • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ ۹:۲۳
    کد خبر :1054075
اسنوکر باز ایران قهرمان آسیا

علی قره گوزلو نماینده اسنوکر ایران در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان نخست این رقابت ها را از آن خود کرد.

رقابت های اسنوکر ۲۰۲۴ قهرمانی آسیا به مدت هفت روز و از ۲۸ بهمن لغایت ۴ اسفندماه به میزبانی کشور قطر برگزار شد و علی قره گوزلو نماینده شایسته اسنوکر کشورمان موفق شد به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند و امیر سرخوش نیز در جایگاه سوم مسابقات قرار گرفت.

عصر امروز پنجشنبه ۴ اسفندماه ۱۴۰۲ علی قره گوزلو در دیدار فینال اسنوکر قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ موفق شد تا اویس منیر از پاکستان را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست دهد و به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست پیدا کند. امیر سرخوش نیز که مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات بود روز گذشته در مقابل حریف پاکستانی مغلوب شد و به عنوان سومی مسابقات بسنده کرد.

به گزارش مهر، علی قره گوزلو برای رسیدن به دیدار نهایی در در گام نخست اویس منیر (پاکستان) حریف دیدار نهایی خود را ۴ بر ۳ شکست داد و زیاد الغبانی (عربستان) و مواس المجالی (اردن) را ۴ بر ۰ شکست داد در گام اخر مرحله گروهی نیز با خالد الاستل(فلسطین) رو به و شد و با نتیجه ۴ بر ۱ به پیروزی رسید و به عنوان سر گروه راهی دور بعدی شد. در مرحله حذفی نیز در ابتدا عبدالله الفاعلی از عراق را ۴ بر ۳ شکست داد، حبیب صباح بحرینی را ۴ بر ۰ از پیش روی برداشت تا به جمع چهار نفر برتر مسابقات راه پیدا کند. در مرحله نیمه نهایی نیز علی العبیدلی قطری که عنوان قهرمانی جهان را یدک می کشد را از پیش روی برداشت و در دیدار فینال نیز موفق شد مقتدرانه و با نتیجه ۵ بر ۲ حریف پاکستانی را شکست دهد و به قهرمانی اسنوکر آسیا ۲۰۲۴ دست پیدا کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید