اسناد باشگاه‌های ایران زیر ذره‌بین ‌AFC

  • ورزشی
  • دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰
    کد خبر :758319
اسناد باشگاه‌های ایران زیر ذره‌بین ‌AFC

کنفدراسیون فوتبال آسیا از اعضای کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال تعهدهای محکمی گرفته و از آنها خواسته در بررسی اسناد باشگاه‌ها با دقت و وسواس زیادی عمل کنند.

AFC به اعضای این کمیته اعلام کرده در صورت بروز تخلف احتمالی از سوی اعضای این کمیته در ارائه اسناد غیرواقعی جهت صدور مجوز حرفه‌ای برای باشگاه‌ها برخورد انضباطی قاطعی با آنها صورت می‌گیرد.

در صورتی که تخلف اعضای این کمیته در ارائه اسناد باشگاه ها ثابت شود تمامی اعضا نفری ۲۰ هزار دلار جریمه خواهند شد. ضمن اینکه این اعضا به کمیته اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز برای اتخاذ تصمیم‌های دیگر احضار خواهند شد.

این سخت‌گیری‌ها قطعا باعث خواهد شد که اعضای کمیته صدور مجوز حرفه‌ای تمامی اسناد باشگاه‌ها جهت دریافت مجوز حرفه‌ای را زیر ذره‌بین ببرند و دیگر با مماشات با باشگاه‌ها رفتار نخواهند کرد. غلامرضا بهروان رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای است و مدیرانی چون کاظم اولیایی و سعید عباسی نیز در این کمیته عضویت دارند.

به گزارش خبرآنلاین، در گذشته برخی باشگاه‌ها با ارائه اسنادی غیر واقعی به کنفدراسیون فوتبال آسیا باعث شدند که جریمه‌ای ۱۲۰ هزار دلاری گریبان‌گیر فوتبال کشورمان شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید