اعجوبه خردسال ملایری عضو استعدادهای برتر بوکس آسیا

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۹:۲۲
    کد خبر :753452
اعجوبه خردسال ملایری عضو استعدادهای برتر بوکس آسیا

مربی بوکس شهرستا ن ملایر گفت: «محمدرضا براتی» با توجه به تأیید کارشناسان و متخصصان رشته بوکس در ایران و آسیا به عنوان کم سن ترین اعجوبه ورزش بوکس ایران و آسیا انتخاب و معرفی شد که جزء پنج نفر استعدادهای درخشان آسیاست.

مهدی مفتاحی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه کلیپی از تمرینات و فعالیت های محمدرضا که دارای استعداد بالقوه ای در رشته بوکس است، تهیه و به فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران ارسال شد، تصریح کرد: تمرینات محمدرضا توسط کارشناسان و مربیان فدراسیون مورد بررسی قرار گرفت و به عنوان استعدادی بالقوه و درخشان و اعجوبه ورزشی به کنفدراسیون آسیا معرفی شد.

وی یادآور شد: بررسی های به عمل آمده از سوی کلیه کارشناسان و متخصصان رشته بوکس آسیا در زمینه تمرینات محمدرضا نشان داد که او کم سن ترین یا کوچکترین استعداد بالقوه و درخشان و همچنین اعجوبه ورزش بوکس آسیا است که در آینده جزء قهرمانان این رشته ورزشی در مسابقات آسیایی و جهانی خواهد شد.

مفتاحی به تمرینات براتی اشاره و مطرح کرد: محمدرضا با هماهنگ بودن سیستم عصب و عضله و داشتن پاهای بسیار چابک و سریع و رعایت اصول پانچری، در اجرای صحیح تکنیک ها مهارت خاصی دارد. او دارای استعداد فوق العاده در انجام حرکات ورزش مشت زنی است که همین سبب شده در فدراسیون بوکس کشور و کنفدراسیون آسیا با عنوان کم سن ترین اعجوبه ورزش مشت زنی انتخاب و معرفی شود.

وی با بیان اینکه محمدرضا متولد سال ۱۳۹۳ در شهرستان ملایر است و فقط پنج سال دارد، تأکید کرد: محمدرضا بیش از یک و نیم سال تجربه بوکس دارد و حمایت های خانواده اش تأثیر بسزایی در رسیدن او به این سطح داشته است.

مربی بوکس محمدرضا براتی در پایان از تداوم تمرینات او در دوران شیوع بیماری کرونا به صورت آنلاین خبر داد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید