احسان حاج صفی در یونان ماندگار شد

  • ورزشی
  • شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ۵:۵۱
    کد خبر :930236
احسان حاج صفی در یونان ماندگار شد

با وجود تمام شایعات پیرامون کاپیتان تیم ملی، او در یک بازی دوستانه پیراهن آاک آتن را پوشید. تیم پرطرفدار آتن در حالی بازی های پیش فصل را پشت سر می‌گذارد که لیگ یونان از دو هفته بعد آغاز می‌شود و نمایش‌های آاک از جهت حضور سه بازیکن ایرانی، محمدی، حاج صفی و انصاری‌فرد موردتوجه قرار دارد.

از چند هفته پیش و با اعلام رسانه‌های یونانی، مشخص شد که انصاری‌فرد در لیست فروش قرار دارد و به تیم جدیدی ملحق خواهد شد اما چند روز پیش اعلام شد که احتمال دارد از بین میلاد محمدی و احسان حاج‌صفی نیز یک نفر به در خروجی باشگاه هدایت شود.

در چنین شرایطی بسیاری منتظر تقابل آاک آتن با اومونیا نیکوزیا بودند تا ببیند کدام بازیکنان ایرانی در این دیدار حضور خواهند یافت.

بر اساس تصاویر منتشره و همچنین اخبار رسمی، حاج‌صفی در این بازی از ابتدا برای تیمش به میدان رفته تا با حضور در مقابل تیم قبرسی، به نوعی ادامه حضورش در این تیم را نشان دهد؛ هرچند که هنوز هیچ خبر نهایی در این مورد اعلام نشده است.

احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی ایران است که ماه آینده در مجمع فدراسیون و انتخابات این نهاد حضور خواهد یافت تا به کاندیدای موردنظر خود رای بدهد.

نکته جالب اینکه این چپ‌پای باتجربه در پایان بازی نیز به سمت طرفداران تیمش رفت و در حالی که با پیراهن شماره ۲۶ و استایل همیشگی خودنمایی می‌کرد، به آنها دستی تکان داد و از زمین بیرون رفت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید