آغاز مرحله دوم فروش برخط بلیت جام جهانی

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۳۱
    کد خبر :933129
آغاز مرحله دوم فروش برخط بلیت جام جهانی

فدراسیون فوتبال اعلام کرد مرحله دوم فروش بلیت مسابقات تیم ملی ایران فوتبال در جام جهانی قطر از ساعت ۱۲ امروز آغاز می‌شود.

بر اساس اعلام کارگروه بلیت فروشی مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی در سه مسابقه تیم ملی در مرحله گروهی رقابت‌ها هواداران تیم ملی در داخل کشور می‌توانند جهت خرید برخط بلیت از طریق سامانه بلیت فروشی فدراسیون فوتبال اقدام نمایند.

خرید بلیت در سامانه ticket.ffiri.ir از ساعت ١٢ امروز آغاز شد.

شرایط خرید بلیت:

۱- هر سرگروه در این فرآیند می‌تواند نسبت به انتخاب بلیت برای خود و حداکثر سه نفر همراه (مجموعا ٤ نفر در هر گروه) اقدام نماید.

۲- بهای بلیت منطبق با نرخ مصوب فیفا بر اساس معادل تومانی قیمت روز ریال قطر بعلاوه ١٠ درصد کارمزد (بر مبنای مجوز فیفا) دریافت می‌گردد و پس از تکمیل فرآیند و پرداخت وجه، پیامک تایید قطعی شدن خرید بلیت از سرشماره پیامکی ١٠٠٠٩٨٩٢ برای خریداران ارسال خواهد شد.

۳- با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد غیر قانونی است خرید بلیت اشخاص حقیقی به منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیت مسابقات جام جهانی تلقی می‌شود و امکان واگذاری بلیت به فرد دیگری وجود ندارد. بر این اساس فدراسیون فوتبال در قبال افراد یا شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیر مستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می‌کنند هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۴- سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقمندان به خرید بلیت دیدار‌های تیم ملی در خارج از ایران می‌توانند با ثبت نام در سایت فیفا جهت تهیه بلیت اقدام نمایند.

۵- با توجه به واگذاری قطعی بلیت‌های درخواست شده از فیفا به فدراسیون فوتبال ایران و عدم امکان استرداد بلیت‌های دریافتی به فیفا، فروش بلیت به علاقمندان به صورت قطعی انجام خواهد شد و امکان استرداد بلیت در صورت انصراف وجود ندارد.

لازم به ذکر است فدراسیون فوتبال تنها در خصوص فروش بلیت‌های دریافتی به عنوان سهمیه فیفا در این سه مسابقه مسئولیت داشته و در مورد نحوه حضور علاقمندان در کشور قطر، بلیت پرواز و اقامت در این کشور مسئولیتی نخواهد داشت.

فدراسیون فوتبال تا کنون نسبت به ارائه و ارسال ووچر یا رمز بلیت‌های فروخته شده در مرحله اول بلیت فروشی (برندگان قرعه‌کشی) اقدام کرده که دریافت کنندگان می‌توانند ووچر‌های دریافتی را طبق فیلم آموزشی منتشر شده در صفحه سایت رسمی و اینستاگرام فدراسیون و تیم ملی در سامانه “هیا کارت”www.hayya.qatar ۲۰۲۲.qa ثبت کنند.

به گزارش صداوسیما، پس از پایان بلیت فروشی آنلاین که از ۱۹ مرداد آغاز شد ووچر‌های این مرحله نیز در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید