آخرین وضعیت فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی

    کد خبر :766637
آخرین وضعیت فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی در شهرهای قرمز و نارنجی

رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی و آزمون نظری که مستلزم تجمع افراد می باشد ممنوع است.

سرهنگ “احمد کرمی اسد” رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور ناجا گفت: بر اساس مصوبه و اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا ، آموزشگاه های تعلیم رانندگی در گروه۳ مشاغل قرار دارد و تمامی محدودیت هایی که مشمول گروه۳ مشاغل باشد ، در حوزه آموزشگاه های رانندگی هم اعمال خواهد شد.

سرهنگ کرمی اسد بیان داشت: بر همین اساس در شهرها و استانهایی که در وضعیت قرمز و نارنجی قرار دارند ، فعالیت های آموزشگاه های رانندگی شامل برگزاری کلاس های آموزشی و آزمون نظری که مستلزم تجمع افراد می باشد ممنوع بوده و این موضوع از طریق پلیس راهور استانهای سراسر کشور و اداره آموزشگاه های مرکز صدور گواهینامه بصورت محسوس و نامحسوس مورد نظارت و بازدید قرار می گیرد.

به گزارش ایرنا، رئیس مرکز صدور گواهینامه اظهار داشت: در بحث آموزش و آزمون های عملی به دلیل حضور یک نفر آزمون گیرنده و یک نفر آزمون دهنده داخل خودرو ، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی شامل استفاده از ماسک ، دستکش و شیلد جداکننده بلامانع می باشد.

وی در پایان افزود: تاکید بر این است در محل آموزشگاه های رانندگی و یا محل برگزاری آزمون های عملی ، از تجمع افراد و هنرجویان جلوگیری گردد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید