آخرین وضعیت اغتشاشات تهران

  کد خبر :942610
تجمعات اعتراضی

در پی فراخوان‌های ضدانقلاب برای تجمعات امشب در میدان ولیعصر و خیابان‌های اطراف آن،‌ بنا به مشاهدات تردد در این معابر عادی است و تنها حضور نیروهای انتظامی در این محدوده مشاهده می‌شود. هر از گاهی هم گروه های ۱۰_ ۱۵ نفره دیده می‌شود که با ورود پلیس از صحنه خارج می‌شوند.

ساعت ۱۸:۰۰

شرایط خیابان‌ها کاملا عادی و خبری از تجمع در محدوده میدان ولیعصر، چهار راه ولیعصر و بلوار کشاورز نیست.

ساعت ۱۸:۴۵

شرایط در میدان ولیعصر کاملا عادی است، ماموران در چهار گوشه میدان حضور داشته و هیچ اثری از تجمع و شعار نیست. تردد عابران و خودروها به صورت عادی در حال انجام است. مأموران انتظامی از هرگونه توقف و تجمع مشکوک جلوگیری می‌کنند، وضعیت همچنان عادی است.

ساعت ۱۹:۰۰

تقاطع خیابان فلسطین و کشاورز حدود صد نفر در حالی دست می‌زدند و شعار می‌دادند، قصد داشتند به سمت میدان ولیعصر حرکت کنند. پلیس با شلیک گاز اشک‌آور این افراد را متفرق کرد و همزمان تعدادی از لیدرهای معترضین توسط نیروهای امنیتی دستگیر شدند.‌

ساعت: ۱۹:۳۰

شرایط تقریبا آرام‌ است. حدود ۲۰ تا ۳۰ نفر در میدان ولیعصر و بلوار کشاورز حضور دارند که با دخالت پلیس متفرق و تعدادی هم دستگیر شدند.

ساعت ۲۰:۰۰

درضلع جنوبی میدان، با شلیک سه گاز اشک‌آور جمعیت محدود را متفرق کرده و نیروهای امنیتی نیز افراد مشکوک که در پیاده‌رو توقف کردند را متفرق و ۴ نفر را دستگیر کرد.

در منطقه پیروزی حدود ۴۰ تا ۵۰ نفر در حال شعار دادن بودند که پلیس با شلیک گاز اشک‌آور آن‌ها را متفرق کرد.

1
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد
 1. دوست گفت:
  موافقم ۷
  مخالفم ۴

  این عکس با خبر شما چه سنخیتی داره

  یه عکس با جمعیت ۱۰ -نفره بزارید

دیدگاهتان را بنویسید