آخرین خبر‌ها از سیما

مدیر روابط عمومی سیما در ارتباط تلفنی با برنامه «زنگ ۷» درباره آخرین خبر‌ها از سیما گفت: یکشنبه این هفته شاهد حضور تهیه‌کننده، کارگردان و برخی از بازیگران و عوامل سریال «بی قرار» در واحد ۱۶۲ روابط عمومی رسانه ملی بودیم.

حمید خواجه نژاد افزود: ۱۶۲ پل ارتباطی مخاطبان و سازمان صدا و سبما است. ما از برنامه‌سازان در فرصت‌های مختلف دعوت می‌کنیم تا بازخورد مخاطبان را به صورت مستقیم دریافت کنند.

مدیر روابط عمومی سیما عنوان کرد: قصه سریال «بی قرار» درباره یک پرونده حقوقی بود که با اتفاقات غیر قابل پیش بینی مردم را با خودش همراه کرد. بازیگران و عوامل با سوال‌هایی که مردم از آن‌ها می‌پرسیدند به این نتیجه رسیدند که مخاطبان سریال را با دقت دنبال می‌کنند و اسقبال خوبی را شاهد بودند.

خواجه نژاد درباره پخش مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس» تصریح کرد: با پایان سریال «بی قرار» از شنبه ۸ دی ماه فصل دوم سریال «بچه مهندس» از شبکه دو پخش می‌شود، البته فصل اول سریال در رمضان امسال پخش شد.

وی درباره سریال جدید شبکه سه سیما افزود: همچنین ساخت سریال «فوق لیسانسه‌ها» هم امسال کلید می‌خورد.

وی درباره استقبال سریال «بانوی عمارت» بیان کرد: «بانوی عمارت» سریالی جذاب است که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. این مجموعه لوکیشن‌های خاص خود را دارد و با پرداختن به آن دوره‌ای که روایت می‌کند مورد پسند مردم قرار گرفته است.

مدیر روابط عمومی سیما پیرامون جشنواره جام‌جم تصریح کرد: اسامی داوران کمیسیون جشنواره جام‌جم معرفی شدند و در مرحله صدور احکام آن‌ها هستیم، همچنین طبق برنامه ریزی انجام شده کار بررسی آثار از هفته آینده آغاز می‌شود.

وی درباره پیشنهاد آخر هفته برای دیدن برنامه عنوان کرد: برنامه تلویزیونی «حرفه‌ای شو» که جمعه‌ها از شبکه آموزش پخش می‌شود رقابت خوبی است این برنامه با مشارکت دفتر کار و دانش وزارت آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه‌ای کشور ساخته می‌شود.

خواجه نژاد یادآور شد: در این برنامه رقابتی را بین دانش آموزان فنی و حرفه‌ای شاهد هستیم که با اجرای حسین رفیعی روی آنتن می‌رود. همچنین برنامه «چیز خاصی نیست» شبکه سه سیما که با فضای طنز نگاه انتقادی به اتفاقات روز دارد گزینه خوبی برای تماشا است، این برنامه یکشنبه و سه شنبه پخش می‌شود و محصول خانه تولیدات جوان شبکه سه است و طبق مأموریتی که ریاست سازمان درباره همکاری با جوانان به این مجموعه داده است، جوانان می توانند استعداد خود را در این برنامه نشان دهند و با سازمان همکاری داشته باشند.