OpenAI راضی به اخراج سم آلتمن نیست

    کد خبر :1034062
سم آلتمن

روز گذشته خبر اخراج سم آلتمن از مدیرعاملی OpenAI بسیار خبرساز شد اما اکنون گزارش جدید نشان داده که هیئت مدیره این شرکت به دنبال بازگشت آلتمن است.

بازتاب- این تغییر ناگهانی در بحبوحه آشفتگی فزاینده در شرکت و فشار سرمایه گذاران رخ داده است. اخراج اولیه آلتمن به عدم صراحت در ارتباطات او با هیئت مدیره نسبت داده شد. با این حال، ماهیت دقیق مسائل ارتباطی ادعایی نامشخص است. تصمیم به اخراج آلتمن موجی از استعفا از مدیران ارشد، از جمله بنیانگذار و رئیس، گرگ براکمن و چندین محقق بلندپایه را برانگیخت.

در مواجهه با این تحول داخلی، به نظر می‌رسد که هیئت مدیره OpenAI در تصمیم خود تجدید نظر کرد. منابع نزدیک به آلتمن نشان می‌دهد که هیئت مدیره در حال مذاکره با مدیر عامل سابق برای بازگرداندن او به سمت خود است. با این حال، آلتمن گویی برای بازگشت بدون تغییرات قابل توجه در ساختار مدیریتی شرکت مردد است. Vеrgе گزارش داد که کارکنان OpеnAI یک اولتیماتوم برای کل هیئت مدیره تعیین کردند که استعفا دهند و به سم آلتمن و گرگ اجازه دهند تا زودتر به سمت خود بازگردند.

 

سم آلتمن

 

هیئت مدیره پیشتر این ضرب الاجل مهم را از دست داده، که در آن بسیاری از کارمندان OpеnAI قرار شد استعفا دهند. اگر آلتمن ترک کند و سرمایه‌گذاری جدیدی راه‌اندازی کند، انتظار می‌رود که این کارمندان نیز از آن پیروی کنند.   در حالی که ما معنای دقیق این تعامل را نمی‌دانیم، می‌تواند نشان دهد که سم و گرگ ممکن است به OpenAI بازگردند. وضعیت همچنان سیال است و هر اتفاقی ممکن بوده رخ دهد.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید