IKEA سانرایدر دوچرخه تحویل مرسوله با انرژی خورشیدی معرفی شد

    کد خبر :961755

سازنده مبلمان، IKEA در حال آزمایش یک دوچرخه الکتریکی باری با انرژی خورشیدی برای تحویل در هلند و ویلنیوس، لیتوانی است. برنامه آزمایشی در هلند توسط فروشگاه Delft Ikea اجرا می‌شود.

بازتاب- سه چرخه برقی با برند Ikea زرد و آبی برای تحویل در مناطق شهری اطراف فروشگاه استفاده می‌شود. در ویلنیوس، حداکثر وزن در هر سفارش 30 کیلوگرم است تا تحویل بیشتر در هر سفر را انجام دهد. Ikea می‌گوید که اجرای آزمایشی موفقیت‌آمیز e-trike منجر به گسترش آن و شامل تحویل درب منزل در نقاط مختلف جهان می‌شود. برند جهانی Ikea تصمیم گرفته است به خرده‌فروشان جهانی خود امکان اضافه کردن دوچرخه الکتریکی باری را به فعالیت‌های محلی بدهد. این یک جایگزین پایدار، در دسترس و مقرون به صرفه برای ناوگان سنتی تحویل در خانه است.

این دوچرخه دارای یک جعبه ذخیره‌سازی با اندازه مناسب بوده که می‌تواند اکثر محصولات IKEA را در خود جای دهد. به گفته هلن دیویدسون از IKEA، دوچرخه سانرایدر می‌تواند حدود 90 درصد از طیف محصولات IKEA را در خود جای دهد، با حدود 98درصد انتشار کربن کمتر از جایگزین‌های دیزلی. این دوچرخه همچنین دارای انرژی خورشیدی است که رتبه پایداری آن را بیشتر می‌کند. دوچرخه Sunrider برد 100 کیلومتری دارد و پنل‌های خورشیدی کناری آن به این برد کمک می‌کند.

IKEA سانرایدر

دوچرخه برقی IKEA سانرایدر دارای ظرفیت حمل بار 150 کیلوگرم است و در برخی موارد می‌تواند چندین بار را به طور همزمان تحویل دهد. این موتور هاب جلویی دارد که نسبت به موتورهای میانی متداول در سه چرخ برقی باری ارزان‌تر است. تریک‌های الکتریکی موتور هاب جلو در بازارهای مختلف محبوبیت دارند. برخی از مدل‌های بهبود یافته در بازار وجود دارد که پلتفرم پایدارتری را برای سواران مورد نیاز جهت حمل و نقل سنگین فراهم می‌کند.

به نظر می‌رسد دوچرخه‌های الکترونیکی باری درست در آنجا هستند، زیرا چندین دوچرخه الکترونیکی باری سنگین در اروپا وجود دارد. دارای قاب باریک و چرخ های به ظاهر کوچک. حداکثر سرعت دوچرخه مشخص نشده است و این شرکت هنوز برنامه‌های خود را برای عرضه این محصول ارائه نکرده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید