F8 Tributo نوویتک؛ اسب بخار بیشتر برای هیولای ایتالیایی!/ عکس

    کد خبر :778525

F8 Tributo یکی از محصولات فراری است که اولین بار طی برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو 2019، معرفی شد. این خودرو در واقع نمونه بروزرسانی شده مدل 488 است که تغییرات مهمی را در جزئیات داخلی کابین و بخش فنی همراه خود دارد.

رینگ ها در محور جلو 21 اینچی و در عقب 22 اینچی از برند حرفه ای Vossen انتخاب شده اند. نوویتک سیستم تعلیق را نیز بروزرسانی کرده که کاهش ارتفاع 35 میلیمتری از سطح زمین یکی از نتایج آن است.

اکنون این محصول جذاب ایتالیایی به پروژه ای برای نوویتک روسو تیونر مطرح تبدیل شده است. گفتنی است؛ نوویتک یکی از حرفه ای ترین مراکز تیونینگ در صنعت خودرو است که سابقه فعالیت آن به 1989 باز می گردد و دفتر اصلی آن در باواریا(آلمان) قرار دارد. نوویتک ارتباط نزدیکی با فراری و دیگر خودروسازان مطرح ایتالیایی دارد.

برای F8 Tributo در حالت استاندارد از پیشرانه 3.9 لیتری 8 سیلندر با 720 اسب بخار خروجی و گشتاور 770 نیوتن متر استفاده شده است. پس از تغییرات نوویتک میزان خروجی پیشرانه به 802 اسب بخار و گشتاور به 898 نیوتن متر افزایش یافته است. بروزرسانی ایی سی یو و سیستم حرفه ای اگزوز بخشی از برنامه های نوویتک برای افزایش عملکرد موتور است.

در نمای ظاهری نیز، تیونر آلمانی به هنرمندی با فیبرکربن پرداخته است. اسپلیتر دوتکه جلو، بال بزرگ عقب، تریم کربنی آینه های جانبی، دیفیوزر عقب، پنل های راکر و لیپ اسپویلر عقب از جمله تغییرات بدنه در مقایسه با نمونه استاندارد هستند.

به گزارش عصرایران، رینگ ها در محور جلو 21 اینچی و در عقب 22 اینچی از برند حرفه ای Vossen انتخاب شده اند. نوویتک سیستم تعلیق را نیز بروزرسانی کرده که کاهش ارتفاع 35 میلیمتری از سطح زمین یکی از نتایج آن است.

خودرو طی 2.6 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت نیز برابر با 340 کیلومتر برساعت است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید