3 گزینه برای جانشینی رونالدو در منچستریونایتد

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۷ دی ۱۴۰۱ ۹:۲۱
    کد خبر :963060
رونالدو

منچستر یونایتد قصد دارد برای تابستان آینده و از میان رافائل لیائو، دوشان ولاهوویچ و گونچالو راموس، یک مهاجم را به خدمت بگیرد.

به گزارش همشهری آنلاین، پس از هایجک کودی گاکپو به دست لیورپول، حالا منچستر یونایتد سه گزینه نقل و انتقالاتی را هدف قرار داده است. با پیوستن این بازیکن هلندی به تیم یورگن کلوپ، شیاطین سرخ اصرار دارند که تمرکزشان را روی پنجره نقل و انتقالاتی تابستان بگذارند.

گاکپو هدف بلندمدت انتقال اریک تن هاخ، سرمربی یونایتد بود اما لیورپول با آیندهوون برای انتقال این بازیکن هلندی به توافق رسیده است. علی رغم پیوستن گاکپو به سرسخت ترین رقبای منچستر، این تیم در ماه آینده و در بازار نقل و انتقالاتی یک مهاجم را به خدمت می گیرد، اما به احتمال زیاد به جای قرارداد دائمی، بازیکنی را به صورت قرضی جذب می کند.

یونایتد با پرداخت ۲۳۰ میلیون پوند در تابستان گذشته، بعید به نظر می‌رسد که دوباره در پنجره نقل و انتقالات ژانویه خرج زیادی انجام دهد، زیرا بازیکنانی که مد نظر این تیم است، جذبشان در میانه فصل سخت و دشوار است.

مجله میرور در گزارشی نوشته است که یونایتد به رافائل لیائو، مهاجم میلان و تیم ملی پرتغال، دوشان ولاهوویچ مهاجم صربستانی یوونتوس و گونچالو راموس ستاره بنفیکا که در جام جهانی برای پرتغال هت تریک کرد، نگاه ویژه ای دارد.

با صحبت های جان مورتو مدیر ورزشی و دارن فلچر مدیر فنی یونایتد، تن هاخ این مسئله را پذیرفته است که پست شماره ۹ را در ژانویه غیر فعال کند، چرا که آنها برای تابستان گزینه های بیشتری را در اختیار خواهند داشت.

با جدایی رونالدو و محرومیت میسون گرینوود، یونایتد در خط حمله گزینه های زیادی را در اختیار ندارد. تن هاخ پس از پیروزی ۲-۰ یونایتد در دور چهارم جام اتحادیه مقابل برنلی، نیاز به یک مهاجم را تایید کرد، اما گفت که حاضر نیست بخاطر جذب یک بازیکن جدید، حضور هر گزینه ای را در تیم قبول کند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید