28 پیج اینستاگرام در کیش مسدود شد

  • اجتماعی
  • چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۶:۳۰
    کد خبر :1064801
28 پیج اینستاگرام در کیش مسدود شد

سرهنگ «علی اصغر جمالی» فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با اشاره به اجرای طرح نور در این جزیره برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی گفت: در قالب این طرح ۲۸ صفحه اینستاگرامی هنجارشکن در کیش مسدود شد.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش با اشاره به اجرای طرح نور در این جزیره برای مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی گفت: در قالب این طرح ۲۸ صفحه اینستاگرامی هنجارشکن در کیش مسدود شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «علی اصغر جمالی» با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح نور با رویکرد پایش فعالیت‌ها در فضای مجازی، با رصد ماموران پلیس امنیت عمومی و فتا در فضای مجازی، اطلاعاتی از فعالیت چند صفحه در خصوص انتشار تصاویر نامناسب و هنجارشکن بدست آمد که بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: پلیس در این راستا، ۲۸ صفحه اینستاگرامی با مجموع مخاطبان زیاد را مورد شناسایی قرار داده و با پاکسازی و مسدودسازی صفحات اعلامی، با گرداننده آنها نیز برخورد قانونی داشت.

فرمانده انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش خاطرنشان کرد: پلیس به صورت مستمر، فعالیت صفحه های مختلف اجتماعی و فضای مجازی را مورد رصد قرار می دهد و در صورت بروز هرگونه جرائم در این فضا، برابر قانون با افراد خاطی برخورد خواهد کرد.

وی به افراد فعال در فضای مجازی توصیه کرد که در این عرصه با رعایت ضوابط و قوانین کشوری و رعایت هنجارهای اجتماعی فعالیت کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید