۳ کشته در تصادف ۲ کامیون در ولنجک/عکس

  • حوادث
  • دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ۹:۲۷
    کد خبر :850162
۳ کشته در تصادف ۲ کامیون در ولنجک

حادثه تصادف ۲ دستگاه کامیون کمپرسی در خیابان ولنجک تهران منجر به کشته شدن ۳ تَن شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز دوشنبه در این باره به ایرنا گفت: ساعت ۱:۵۴ بامداد حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب انتهای خیابان ولنجک به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت ۲ دقیقه ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی با امکانات کامل به محل حادثه رسیدند.

سید جلال ملکی افزود: در محل مشاهده شد که یک دستگاه کامیون کمپرسی حامل بار خاک و مصالح ساختمانی با ۳ سرنشین مرد، در مسیر شمال به جنوب خیابان ولنجک به دلایل نامشخص از مسیر اصلی منحرف شده و با یک دستگاه کامیون کمپرسی دیگر که در حال وارد شدن به مسیر بوده، برخورد کرده است.

وی ادامه داد: بر اثر شدت برخورد کامیون حامل بار خاک در محل واژگون و کامیون دیگر خالی از بار در انتهای خیابان با دیواره ملکی که یک باغ بزرگ بود برخورد کرد.

به گفته ملکی، شدت برخورد به گونه ای بود که تاحدودی بدنه کامیون ها متلاشی شده بود و ۳ سرنشین در میان آهن پاره های اتاقک کامیون محبوس بودند که آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش داده و هر ۳ سرنشین را از داخل کامیون خارج کردند که به تشخیص عوامل اورژانس مشخص شد که هر ۳ نفر در این حادثه جان باختند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: محل جهت بررسی علت حادثه در اختیار کارشناسان پلیس راهور قرار گرفت و حوالی ساعت ۶ امروز آتش نشانان محل را ترک کردند.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید