۲ نفر در تصادف پراید با بلوک سیمانی جان باختند

  • حوادث
  • چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ۱۵:۴۷
    کد خبر :998202
تصادف پراید بلوک سیمانی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهر تهران از مرگ دو تن درپی تصادف سواری پراید با بلوک سیمانی میانه آزادراه تهران – قم خبر داد.

سید جلال ملکی، دراین باره گفت: حوالی ساعت ۷:۵۰ صبح امروز یک مورد حادثه رانندگی در محدوده کیلومتر ۱۱ مسیر شمال به جنوب آزادراه تهران – قم به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل ایستگاه شماره ۵۰ از سوی ستاد فرماندهی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل گفت: با حضور عوامل آتش‌نشانی درمحل حادثه مشخص شد که یک دستگاه سواری پراید با پنج سرنشین در حال حرکت در مسیر بوده که ناگهان از مسیر خود منحرف شده و با نیوجرسی (بلوک سیمانی) میانه مسیر برخورد کرده و دوباره منحرف شده به میانه راه برگشته و متوقف شده است. در سوی دیگر آزادراه نیز با توجه به شدت برخورد پراید، نیوجرسی به میانه لاین مقابل آمده بود که به همین دلیل یک دستگاه سواری پرشیا نیز با آن برخورد کرد.

ملکی با بیان اینکه برای راننده و سرنشین سواری پرشیا اتفاقا رخ نداده و حادثه از نوع خسارتی بود، گفت: اما متاسفانه دو نفر از سرنشینان سواری پراید که یک خانم ۷۲ ساله و یک آقای ۶۰ ساله بودند به دلیل شدت جراحات وارد در دم فوت کردند. سه آقا که بین ۳۰ تا ۴۰ سال سن داشتند نیز دچار مصدومیت شدند که از سوی عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهر تهران آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه دادند. علت این حادثه نیز از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

ایسنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید