۲ مصدوم بر اثر ریزش آوار در ساختمان در حال تخریب/ تصاویر

  • اجتماعی
  • چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۹:۲۰
    کد خبر :805694
ریزش آوار ساختمان

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از ریزش آوار در یک ساختمان در حال تخریب در منطقه افسریه خبر داد و گفت: این حادثه دو مصدوم برجای گذاشت.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا؛ با اعلام خبر حادثه آوار در یک ساختمان در افسریه، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 16:59 امروز (هفتم اردیبهشت) یک مورد حادثه آوار در یک ساختمان، بین 15 متری اول و دوم به سامانه 125 اعلام شد که به‌سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور چهار دقیقه‌ای آتش‌نشانان در محل حادثه، افزود: محل حادثه یک ساختمان دو طبقه با کاربری فرهنگی ـ مذهبی بود؛ بخشی از سقف طبقه دوم (پشت‌بام) به وسعت حدود 150 متر روی طبقه اول ریخته و بخشی از طبقه اول نیز تخریب شده بود.

وی تصریح کرد: چند کارگر در این ساختمان مشغول کار بودند که دو، سه نفر از آنها در لحظات اولیه متوجه حادثه و از ساختمان خارج شده بودند.

ملکی با اشاره به گرفتار شدن دو مرد حدوداً 35 تا 36 ساله زیر آوار، گفت: آتش‌نشانان در دقایق نخست حضور در محل حادثه، سریعاً متوجه محل گرفتاری این افراد شده و آنها را از زیر آوار خارج کردند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران ادامه داد: این دو نفر زنده بودند اما دچار مصدومیت شده و تحویل عوامل اورژانس شدند؛ ساختمان مذکور در حال بازسازی بود و کارگران در آن مشغول کار بودند.

وی متذکر شد: کارگران و مسئولان این ساختمان اعلام کردند که فرد دیگری زیر آوار نمانده اما آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی، مشغول جست‌وجوی بیشتر شدند تا از عدم گرفتار شدن احتمالی فرد یا افراد دیگری زیر آوار اطمینان حاصل پیدا کنند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید