گتوسو: از بازی تیمم مقابل رئال راضی‌ام/ ایگواین نمی‌تواند تمام مشکلات ما را حل کند

  • ورزشی
  • یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷
    کد خبر :344178

سرمربی روسونری با وجود شکست تیمش مقابل رئال مادرید از وضعیت شاگردانش رضایت نسبی دارد.

جنارو گتوسو پس از باخت 3 بر یک شب گذشته (شنبه) میلان مقابل رئال مادرید در جام برنابئو که آخرین بازی دوستانه دو تیم در اردوی پیش فصل‌شان بود گفت: فصل پیش بزرگترین مشکل ما این بود که فوتبالی جذاب اما بدون کسب نتایج دلخواه ارائه می‌کردیم و حالا دوباره همان حسرت را داریم پس یک جای کارمان مشکل دارد که باید برطرف شود. ما باید نباید در پایان هر نیمه گل بخوریم. در مجموع عملکرد تیم‌مان خوب بود و در وضعیت خوبی قرار داشت و به همین دلیل راضی‌ام چون تابستان امسال قوی‌تر شده‌ایم.

گتوسو ادامه داد: درست است که فاصله ما با یوونتوس هنوز خیلی زیادی است اما ما تیمی جوان هستیم و در مسیر درستی قرار داریم. اگر به همین روند به کارمان ادامه دهیم، فکر نمی‌کنم که زمان زیادی لازم باشد تا این فاصله را جبران کنیم.

سرمربی روسونری در پایان به رسانه‌ها و هواداران تیمش هشدار داد که تصور نکنند جذب گونسالو ایگواین از یووه برای تقویت خط حمله میلان، حلال تمام مشکلات فصل گذشته این تیم خواهد بود.

او گفت: ما به هیچ جایی نمی‌رسیم اگر فقط بخواهیم به یک بازیکن تکیه کنیم، حتی اگر آن بازیکن ایگواین باشد. این کافی نیست. شما به عنوان یک بازیکن برای اینکه اعتبار تیم‌تان را بالا ببرید باید در طول هفته کار کنید نه اینکه فقط به هم‌تیمی‌های‌تان توهین کنید. من تمام این چیزها را از وقتی که اینجا آمده‌ام دیده‌ام.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید