کومان پس از قبول اولین باخت در بارسلونا: نمی‌دانم اصلاً VAR‌ در بازی بود یا نه!

    کد خبر :754360

تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (شنبه) در چارچوب هفته ششم لالیگا در خانه تیم ختافه با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد که این اولین باخت بارسلونا با هدایت رونالد کومان بود.

کومان پس از بازی از عملکرد داور مسابقه انتقاد کرد و البته اعتراف کرد که نمایش شاگردان خودش هم به خصوص در نیمه دوم چنگی به دل نمی‌زد.

او گفت: در نیمه دوم ما بازی خوبی انجام ندادیم. در دو سه موقعیت خطرناک توپ را لو دادیم که منجر به شکل‌گیری کرنرهایی خطرساز برای حریف شد. مطمئن نیستم پنالتی که به سود حریف اعلام شد پنالتی بوده باشد. بعد از خوردن گل برای زدن گل تساوی تلاش کردیم اما موقعیت‌های کمی داشتیم. بهترین موقعیت ما در همان نیمه اول بود. در کل چیز زیادی برای گفتن نیست.

کومان افزود: من معمولاً‌ دوست ندارم که درباره داوران صحبت کنم اما اگر شما بازی و خطاهایی که روی بازیکنان ما صورت گرفت را دیده باشید متوجه شیوه قضاوت داور می‌شوید. البته هر کسی ممکن است نظر خودش را داشته باشد. من نمی‌دانم که امشب برای کمک به قضاوت بازی VAR‌وجود داشت یا نه. زمین ختافه جای سختی برای بازی کردن است اما ما با هدف فوتبال بازی کردن پا به زمین گذاشته بودیم و بازی‌مان ریتم هم داشت. با این حال برای ما ایجاد موقعیت‌های گلزنی بیشتر سخت بود.

به گزارش تسنیم، سرمربی هلندی بارسا درباره عملکرد بازیکنان هجومی تیمش به خصوص آنتوان گریزمان که در این اواخر بحث‌هایی درباره پست مناسب بازی او در بارسلونا وجود داشته است هم تأکید کرد: ما در خط حمله‌مان بازیکن باکیفیت فراوانی داریم، بازیکنانی مانند گریزکان، لئو، یا فاتی که هر یک از‌ آنها می‌توانند در پست‌های مختلفی بازی کنند. به نظرم پدری هم تا الان عملکرد خوبی داشته است. ما تصمیم گرفتیم که به کوتینیو کمی استراحت بدهیم. پدری هم دارد نشان می‌دهد که کیفیت لازم برای بازی در بارسلونا را دارد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید