کلوپ متخصص شکست دادن مورینیو

  • آرشیو
  • جمعه ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۹:۳۵
    کد خبر :780894
کلوپ متخصص شکست دادن مورینیو

کلوپ در این دیدار برای پنجمین بار توانست مورینیو را شکست دهد تا هیچ مربی به اندازه کلوپ در شکست دادن تیم های مورینیو بهتر عمل نکرده باشد.

کلوپ هیچ مربی به اندازه یورگن کلوپ نتوانسته است تیم های ژوزه مورینیو را در لیگ برتر انگلیس شکست دهد.

لیورپول با یورگن کلوپ توانست با برتری ۳ بر یک در زمین تاتنهام، ۳ امتیاز حساس را به دست بیاورد و به کورس قهرمانی بازگردد. یورگن کلوپ نشان داد که تخصص خاصی در شکست دادن ژوزه مورینیو پرتغالی دارد.

کلوپ در این دیدار برای پنجمین بار توانست مورینیو را شکست دهد تا هیچ مربی به اندازه کلوپ در شکست دادن تیم های مورینیو بهتر عمل نکرده باشد. سر آلکس فرگوسن در تمام دیدارهایی که برابر مورینیو در لیگ برتر قرار گرفت تنها یک بار موفق به شکست دادن او شد، آرسن ونگر نیز یک بار توانست او را شکست دهد و پپ گواردیولا نیز ۳ بار در لیگ برتر مورینیو را شکست داد ولی اکنون یورگن کلوپ به اندازه این مربی ها یعنی ۵ بار موفق به شکست دان تیم های مورینیو شده است.

به گزارش ایسنا، لیورپول با برتری در این دیدار توانست به اولین برد خود در سال ۲۰۲۱ برسد و ششمین شکست خانگی مورینیو در خانه را در رقابت های لیگ برتر به این تیم تحمیل کند. شکیت های قبلی مربی پرتغالی با تیم های دیگر نشان می دهد که تیم های تحت هدایت او دچار یک افت فاحش شدند.

مورینیو با چلسی:‌ ۵ باخت خانگی در ۱۰۶ بازی

مورینیو با یونایتد:‌ ۴ باخت خانگی در ۴۶ بازی

مورینیو با تاتنهام: ۶ باخت خانگی در ۲۳ بازی

تاتنهام در دیدار بعدی خود به دیدار برایتون و در ادامه چلسی می رود و لیورپول نیز باید با تیم خوب وستهام بازی کند که در رده پنجم جدول رده بندی قرار گرفته است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید