کلاهبرداری جدید با رسید جعلی!

    کد خبر :1075610
بازداشت

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی که با ارائه رسید جعلی و استفاده از کارت تقلبی از متصدیان مغازه کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

وی با اشاره به حضور ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو در محل گفت: بلافاصله تیم عملیات کلانتری به محل اعزام شده و با بررسی دوربین‌های مداربسته مغازه‌ها، با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی هویت را متهم شناسایی کرده و دستگیری این فرد در دستورکار عوامل کلانتری قرار گرفت.

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: ماموران پلیس با هوشیاری تمام و با گشت زنی‌های هدفمند، متهم را شناسایی و دستگیر کرده و به کلانتری انتقال دادند. در بررسی‌های اولیه ماموران مشخص شد متهم با باندی در ترکیه همکار است و از این خرید ها مبلغی را برای خود بر می‌دارد.

نظری با بیان اینکه در جریان روند رسیدگی به این پرونده تعدادی از شکات نیز مورد شناسایی قرار گرفتند، گفت: متهم نیز در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به هفت فقره کلاهبرداری به شیوه جعل کارت بانکی اعتراف کرد.

به گفته وی، برای متهم پرونده‌ای تشکیل شده و او برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده است. تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده برای شناسایی مال باختگان دیگر نیز در دستورکار پلیس قرار دارد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید