کشف جسد دختر آتش نشان آمریکایی از زیر آوار

کشف جسد دختر آتش نشان آمریکایی از زیر آوار

با کشف چهار جسد دیگر از زیر آوار برج مسکونی فروریخته در شهر میامی در فلوریدا، شمار قربانیان این حادثه به ۲۲ نفر افزایش یافت.

با پیدا شدن این اجساد شمار قربانیان ناشی از فروریختن این ساختمان به ۲۲ نفر رسید، در حالیکه ۱۲۶ نفر دیگر همچنان مفقود و در زیر آوار مدفون هستند.

جسد یکی از این چهار نفر مربوط به دختر یکی از آتش نشان‌ها و پرسنل امداد و نجات است که خودش در عملیات کشف آن مشارکت داشت.

رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند پدر این دختر ۷ ساله قبل از اینکه جسدش را روی برانکار بگذارد آن را در لباس خود پیچیده است.

«فرانیسس سوارز» شهردار شهر میامی بیچ گفت: این تراژدی بسیاری از ما را تحت تاثیر قرار داده است چرا که بسیاری از ما افرادی که در این ساختمان حضور داشتند را می‌شناختیم.

وی با اشاره به کشف جسد دختر یکی از آتش نشان‌ها افزود: اکنون نه تنها آن‌ها را می‌شناسیم بلکه یکی از قربانیان فرزند یکی از اعضای خانواده ماست، خانواده آتش نشانها.

رسانه‌های آمریکایی همچنین از تخلیه یک برج دیگر در شمال شهر میامی به دلیل ناامن بودن آن خبر داده‌اند.

براساس گزارشها، به ۳۰۰ سکنه برج «کریستیویو» دستور داده شده است که تا اواخر روز جمعه آن را ترک کنند.

براساس بیانیه‌ای که مقامات شهر منتشر کرده‌اند این ساختمان در خیابان صد و شصت و چهارم شمال غرب میامی هم از لحاظ ساختاری و هم از لحاظ الکتریکی ناامن تشخیص داده شده است.

به دنبال فروریختن این برج در میامی بیچ، شهرداری در حال بررسی و ارزیابی میزان امنیت و استحکام برج‌های بلند این شهر است.

ساعت ۶ صبح روز پنجشنبه دو هفته پیش بخشی از یک مجتمع مسکونی ۱۲ طبقه در ایالت فلوریدای آمریکا فرو ریخت و ۵۵ واحد آپارتمانی تخریب شد.

به گزارش دانشجو، علت ریزش این ساختمان ۴۰ ساله در عرض چند ثانیه هنوز مشخص نیست، اما به گفته مقام‌های محلی، این ساختمان از ناحیه سقف و بخش‌های دیگر در دست تعمیر بود.