کریم باقری از تیم ملی خط خورد

  • ورزشی
  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۵۰
    کد خبر :911709
کریم باقری از تیم ملی انصراف داد

تیم ملی فوتبال ایران آماده سفر به کانادا برای انجام بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال این کشور می‌شود و فدراسیون فوتبال در حال هماهنگی برای صدور ویزا برای اعضای تیم است. فدراسیون فوتبال ایران در حالی برای دریافت ویزای کاروان تیم ملی ایران با سفارت کانادا در استانبول ترکیه نامه‌نگاری داشته که در لیست اعلامی از سوی فدراسیون خبری از نام کریم باقری نیست.

با این وصف و با توجه به اعلام قبلی حمید استیلی مبنی بر اینکه او باید بین پرسپولیس و تیم ملی یکی را انتخاب کند، نام کریم باقری از جمع اعضای کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران حذف شده و او در سفر به کانادا همراه ملی‌پوشان نخواهد بود. به نظر می‌رسد این ملی پوش سابق فوتبال ایران، درباره انتخاب بین پرسپولیس و تیم ملی خبر روشنی به فدراسیون نداده است.

گفتنی است که کریم باقری قرار است امروز در نشستی مشترک با رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرکت کند و پیرامون آینده کاری خود در این باشگاه مذاکراتی را انجام بدهد.

به گزارش ورزش سه، باقری در دوره افشین قطبی سرمربی سابق تیم ملی هم در جمع کادر او حاضر بود و به این ترتیب دومین دوره مربیگری‌اش در تیم ملی نیز اینچنین به اتمام می‌رسد. آقا کریم در این مدت یک مربی کم حاشیه و همراه با کادر جدید تیم ملی بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید