کدام بیمارستان‌های تهران بیماران کرونا را پذیرش می‌کنند؟

    کد خبر :689851

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: بیمارستان‌های پایتخت که در زمینه بیماری کرونا خدمات درمانی ارائه می‌کنند، معرفی شدند.

منصور درجاتی افزود: پس از برگزاری جلسات متعدد، بیمارستان‌های تحت پوشش خدمات دانشگاه علوم پزشکی تهران برای خدمات دهی در حوزه ویروس کرونا، مراکز مسیح دانشوری، شهدای گمنام، طرفه، مدرس و زعیم آماده سازی شده است.

وی در گفتگو با ایرنا یادآورشد: دانشگاه علوم پزشکی تهران مراکز درمانی و بیمارستانی یاس، ضیائیان، رازی، بهارلو و مروستی برای خدمات دهی در حوزه بیماری کرونا پیش بینی و آماده سازی کرده است.

درجاتی اظهارداشت: دانشگاه علوم پزشکی ایران نیز بیمارستان‌های شهدای یافت آباد، فیروزآبادی، فیروزگر و رسول اکرم (ص) را مهیای خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا کرده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: مجموعه استان در تلاش هستند تا در حالت آماده باش برای خدمات دهی به موقع و مناسب در زمینه بارش‌های سیل آسا، کولاک، مقابله با بیماری کرونا و انتخابات هستند.

وی با بیان اینکه خدمات درمانی و هشدار‌های لازم از سوی دستگاه‌های مربوط به حوزه بهداشت، درمان و خدمات پزشکی ارائه می‌شود، مسئولیت اصلی مسئولان استان تهران را ایجاد زیر ساخت‌ها و ارائه خدمات پشتیبانی اعلام کرد.

درجاتی به بهبود دمای هوا طی روز‌های آینده اشاره کرد و ادامه داد: به گفته کارشناسان با گرم‌تر شدن دمای هوا زمینه لازم برای ریشه کنی بیماری کرونا نیز فراهم می‌شود.

بر اساس آخرین آمار منتشر شده از وزارت بهداشت تعداد افراد فوت شده در ایران به خاطر بیماری کرونا تاکنون به ۸ نفر و افراد مبتلا به ۴۳ تن رسیده است.

بیماری کرونا علائمی مشابه آنفلوآنزا دارد و بهترین اقدام پیشگیرانه برای آن، رعایت بهداشت فردی و شستشوی مداوم دست‌ها پیشنهاد شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید