کامیون خرما‌های تریاکی در آزادگان توقیف شد

    کد خبر :1034798
کامیون خرما‌های تریاکی آزادگان توقیف

با توقف خودرو، ماموران اقدام به بازرسی از قسمت بار آن کردند که در جریان آن ۱۸۰ کیلوگرم تریاک که در بسته بندی‌های مختلف بار خرما جاساز شده بود کشف شد.

سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با رصد و پیگیری‌های شبانه‌روزی و فعال‌سازی گشت‌های آشکار و پنهان در محور‌ها و بزرگراه‌های منتهی به پایتخت به یک کامیون که در حال حرکت با دو سرنشین در حوالی بزرگراه آزادگان بود، مشکوک شده و دستور توقف آن را صادر کردند.

وی با اشاره توقیف خودرو و انجام بازرسی از آن اظهارکرد: با توقف خودرو، ماموران اقدام به بازرسی از قسمت بار آن کردند که در جریان آن ۱۸۰ کیلوگرم تریاک که در بسته بندی‌های مختلف بار ورن خرما جاساز شده بود کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه راننده و سرنشین این کامیون دستگیر شدند، گفت: دو متهم به همراه کامیون مذکور و موادمخدر کشف شده به مقر انتظامی منتقل شدند. این افراد تحت بازجویی قرار گرفته و به جرم خود اعتراف کردند.

باباپور با بیان اینکه دو متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند، گفت: تحقیقات تکمیلی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در این خصوص همچنان ادامه دارد.

 ایسنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید