چه کسی با مهدی طارمی به اینتر خواهد رفت؟

  • ورزشی
  • شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ۱۱:۳۰
    کد خبر :1051871
مهدی طارمی اینتر

اینتر در تابستان آینده به دنبال این است که با جذب دو بازیکن به صورت آزاد و رایگان ترکیب خود را تقویت کند.

یکی از بازیکنانی که اینتر به دنبال جذب او است و به نظر می رسد که کار انتقال به پایان رسیده است، مهدی طارمی است. طارمی مهاجم ایرانی پورتو در پایان فصل قراردادش با باشگاه پرتغالی به پایان می رسد و به این ترتیب اینتر می تواند مقصد بعدی او باشد. برخی از خبرنگاران ایتالیایی گفته اند که کار انتقال مهدی طارمی به پورتو به پایان رسیده است و طارمی را برای فصل آینده باید بازیکن اینتر دانست.

از سوی دیگر اینتر به دنبال جذب پیوتر زیلنسکی نیز هست. این بازیکن یک هافبک لهستانی است که در ناپولی توپ می زند. البته قرارداد این بازیکن هم با ناپولی رو به اتمام است و به این ترتیب زیلنسکی در پایان فصل تبدیل به یک بازیکن آزاد می شود. برخی ها انتقال این بازیکن را هم به اینتر نهایی شده می دانند.

زیلنسکی در حال حاضر 29 سال سن دارد. این بازیکن از سال 2016 در ناپولی حضور داشته است و یکی از بازیکنان با سابقه تیم ناپولی است.

اینتر به طور کلی بازیکنان آزاد زیادی را جذب کرده است. او هاکان چالهان اوغلو، آندره اونانا و هنریک مخیتاریان را هم به همین شکل جذب کرده بود و اکنون مهدی طارمی و پیوتر زیلنسکی را به این شکل به خدمت می گیرد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید