چند تار موی رنگی راز قتل را فاش کرد

  • حوادث
  • پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ ۱۲:۰۴
    کد خبر :1074979
چند تار موی رنگی راز قتل

پیدا شدن چند تارموی رنگی زنانه در میان انگشتان دست مقتول سرنخ دستگیری زن جوان را به پلیس داد.

سرهنگ عبدالمجید کرمی رئیس پلیس آگاهی هرمزگان در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود 2 روز قبل خبر قتل مردی میانسال با شلیک گلوله به سرش در خانه‌ای واقع در یکی از محلات بندرعباس به پلیس اعلام شد و بلافاصله اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با حضور بازپرس ویژه قتل به محل حادثه اعزام و با جسد خونین مقتول روبه رو شدند. در بررسی‌های اولیه چند تارموی رنگ شده شبیه به موی یک زن در دستان مقتول مشاهده شد و این فرضیه که یک زن قبل از وقوع قتل در منزل مقتول حضورداشته است، درذهن کارآگاهان قوت گرفت. پس از انجام تحقیقات میدانی و تحقیق از شهود ومطلعان مشخص شد مقتول با چند خانم روابط نامتعارف داشته است. با بررسی‌های دقیق‌تر مشخص شد زن جوانی نیز حوالی زمان وقوع قتل در اطراف منزل مقتول دیده شده که شناسایی و احراز هویت این زن به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان قرار گرفت.

این مقام انتظامی هرمزگان اظهار کرد: با بررسی‌های دقیق‌تر مشخص شد این خانم 34 ساله متاهل و از بستگان مقتول بوده است که با تلاش‌های صورت گرفته و اقدامات فنی و اطلاعاتی مشخص شد وی پس از وقوع قتل به مقصد شهرستان رودان متواری شده است.

سرهنگ کرمی خاطرنشان کرد: اکیپی از مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان با هماهنگی و اخذ نیابت قضایی برای شناسایی و دستگیری متهم به رودان اعزام و با همکاری پلیس آگاهی این شهرستان، قاتل را در منزلش دستگیر و باتوجه به احتمال مشارکت همسر وی در انجام قتل، وی نیز که در یک شرکت مشغول کار بوده دستگیر و هر دو نفر به پلیس آگاهی استان منتقل شدند. متهمان دستگیر شده در بازجویی و تحقیقات اولیه درباره قتل اظهار بی‌اطلاعی کرده و هر دو نفراقرار کردند که در زمان وقوع قتل در محل سکونت خود در شهرستان رودان بوده‌اند که باتوجه به تناقض‌گویی‌های متهمان و مستندات و مدارک موجود در صحنه قتل، سرانجام زن جوان لب به اعتراف گشود و گفت: به دعوت مقتول به منزل وی رفتم. مقتول پس از مصرف مشروبات الکلی در حالی که اسلحه در دست داشت درخواست رابطه نامشروع کرده که با وجود مقاومت و درگیری و کشمکش ناگهان یک تیر از اسلحه خارج و به سر مرد میانسال اصابت کرد.

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده و درخواست قرار بازداشت موقت به دستگاه قضایی معرفی شدند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید