پیکاسو PS-01؛ سوپراسپرت سوئیسی با موتور 6 سیلندر توربو و 900 کیلوگرم وزن! / عکس

    کد خبر :775732

پیکاسوPS-01 در حالی به عنوان یک خودروی سوئیسی معرفی می شود که جزئیات ایتالیایی مهمی در شکل گیری آن حضور دارند.

زمانی که در رابطه با صنعت در کشور سوئیس صحبت شود قطعا اولین موردی که در ذهن شکل می گیرد؛ ساعت های لوکس و فوق دقیقی هستند که در بخش های مختلف این کشور تولید می شوند. اما پیکاسو PS-01 نامی است که سوئیسی ها را به صنعت خودرو ارتباط می دهد!

این محصول به عنوان یک سوپراسپرت توسط کسب و کاری که استفانو پیکاسو راه اندازی کرده، معرفی شده است. پیکاسو اتوموتیو بزودی PS-01 را متفاوت ترین خودروی فیبرکربنی تمام دوران می داند و تصاویری از مراحل توسعه نمونه اولیه آن در لوگانو سوئیس منتشر کرده است.

بدنه خودرو برابر با 3.2 متر طول دارد و تمام قسمت های آن از پنل های فیبرکربن تولید شده است. تمام فریم قسمت عقب خودرو نیز از فیبرکربن ساخته شده است تا PS-01 فقط 900 کیلوگرم وزن داشته باشد!

موتور در قسمت وسط قرار دارد و اطلاعات دقیقی از آن منتشر نشده اما به احتمال زیاد یک نمونه 6 سیلندر توربودوقلو از یک کمپانی ایتالیایی مطرح(نام کمپانی مشخص نیست) با حدود 600 اسب بخار خروجی، قلب تپنده پیکاسو خواهد بود. جعبه دنده از برند حرفه ای Sadev ویژه خودروهای ریسینگ انتخاب شده است.

Sabelt دیگر کمپانی نامدار ایتالیایی، صندلی های حرفه ای PS-01 را طراحی و آماده کرده است. سیستم تعلیق نیز تحفه ای از برند مطرح سوئدی یعنی Öhlins است.

به گزارش عصرایران، بدین ترتیب پیکاسوPS-01 در حالی به عنوان یک خودروی سوئیسی معرفی می شود که جزئیات ایتالیایی مهمی در شکل گیری آن حضور دارند و به نوعی باید آنرا یک محصول بین المللی بدانیم زیر این کمپانی سرمایه گذارهای بین المللی را نیز پشت خود دارد.

در توصیف پیکاسو PS-01 جایی اشاره شده: دقت سوئیسی، تخیل ایتالیایی و فناوری جهانی.

در آینده نزدیک اطلاعات و تصاویر بیشتری در رابطه با این خودرو منتشر خواهد شد.

 

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید