پیولی: میلان می‌تواند بهتر از این باشد

پیولی: میلان می‌تواند بهتر از این باشد

 آث میلان دیروز موفق شد با پیروزی خفیف 1-0 مقابل برشا در خانه حریف به رتبه ششم جدول صعود کند. روسونری در مقابل تیم یکی مانده به آخر جدول سری آ در خانه‌اش کار دشواری داشتند و برشا به خصوص در اوایل نیمه دوم چند بار تا آستانه باز کردن دروازه میلان پیش رفت. ولی شاگردان پیولی در نهایت موفق شدند با گل آنته ربیچ بازی را به سود خود پایان دهند.

پیولی در پایان بازی در این باره گفت:” اخیرا چه چیزی تغییر کرده؟ اعتقاد و اشتیاق برای موفق شدن و نتیجه گرفتن. این بازی سخت و پیچیده‌ای بود که ما نتوانستیم خودمان را در آن به بهترین شکل ممکن نشان بدهیم ولی تیم ما حالا در هر شرایطی، هر طور شده در بازی باقی می‌ماند”.

سرمربی میلان در ادامه گفت:” آنته ربیچ حالا انگیزه به مراتب بیشتری دارد. او از بهترین لحظه ممکن بهترین استفاده را کرد. ما باید به همین شکل ادامه بدهیم چون می‌توانیم عملکرد بهتری هم داشته باشیم”.

به گزارش ورزش سه،پیولی در ادامه به تمجید از دوناروما دروازه‌بان تیمش پرداخت و گفت:” اشتباه کردن بخشی از فوتبال است و در این شکی نیست که وقتی دروازه‌بان اشتباه می‌کند بیشتر در معرض توجه است مثل اشتباه دوناروما در بازی اودینزه. او ولی از آن به بعد عالی کار کرده و پیشرفت خیلی خوبی داشته”.