پیامک ثبت‌نام و قطع یارانه نقدی واقعیت دارد؟

    کد خبر :823335
پیامک ثبت‌نام و قطع یارانه نقدی

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها ضمن تکذیب پیامک جعلی ثبت‌نام و قطع یارانه نقدی گفت: هرگونه اطلاع‌رسانی در مورد یارانه نقدی اعم از ثبت‌نام، حذف و سایر موارد فقط از طریق سایت رسمی این سازمان و وزارت کار و رفاه اجتماعی و یا رسانه ملی، رسانه‌های معتبر و ارباب جراید صورت خواهد گرفت.

این روز‌ها بازار شایعات در مورد ثبت نام و قطع یارانه نقدی شهروندان داغ است و در فضای مجازی، مضامین متعدد و بعضا گمراه کننده‌ای منتشر می‌شود.

اخیرا نیز با سرشماره‌های ناشناس پیامک‌های جعلی با عنوان اینکه «یارانه شما قطع شد؛ ثبت نام در لینک ارسالی» در حال انتشار است. اراسل این پیامک‌ها بدون ارائه هرگونه توضیحی از شهروندان نگرانی‌های متعددی در جامعه ایجاد کرده است.

امید حاجتی مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها ضمن تکذیب محتوای انتشار پیامک‌های جعلی گفت: هرگونه اطلاع رسانی در مورد یارانه نقدی اعم از ثبت نام، حذف و سایر موارد فقط از طریق سایت رسمی این سازمان و وزارت کار و رفاه اجتماعی و یا رسانه ملی، رسانه‌های معتبر و ارباب جراید صورت خواهد گرفت.

به گزارش دانشجو، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تاکید کرد: هرگونه ارسال پیامک با این عناوین از طرف سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها را تکذیب می‌کنیم و مسئولیتی متوجه این سازمان نیست. قطعا این مسئله با توجه به ایجاد نگرانی که در جامعه دارد از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌شود؛ لذا هموطنان با هوشیاری کامل به این گونه پیامک‌های جعلی توجهی نداشته باشند و از در اختیار قراردادن اطلاعات حساب خود به دیگران جدا خودداری نمایند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید