علی جعفری پویان اعلام کرد؛

پنجمین «سال نوای موسیقی ایران» امسال برگزار نمی‌شود

    کد خبر :661776
پنجمین «سال نوای موسیقی ایران» امسال برگزار نمی‌شود

مدیر برگزاری ویژه‌برنامه «سال نوای موسیقی ایران» با انتشار متنی از برگزار نشدن پنجمین دوره این برنامه در سال جاری خبر داد.

 

علی جعفری پویان نوازنده ویولن و مدیر برگزاری ویژه برنامه «سال نوای موسیقی ایران» با انتشار متنی از برگزار نشدن پنجمین دوره این برنامه در سال جاری خبر داد.

 

در متن نوشته شده از سوی علی جعفری پویان آمده است:

 

«سلام به دوستان و همکاران عزیزم. با توجه به سئوالات متعددی که در چند هفته گذشته در رابطه با برگزاری یا عدم برگزاری مراسم پنجمین سال نوای موسیقی ایران از اینجانب و یا دوستانم در تیم اجرایی مطرح کرده بودید وظیفه خود دانستم تا جواب نهایی را اعلام کنم.

 

باید صادقانه بگویم که سطح انرژی و حال روحی من و تیم اجرایی سال نوا، امسال در حدی نیست که بتوانیم مراسمی بهتر از سال‌های قبل برگزار کنیم. علاقه‌ای به پرحرفی ندارم ولی همه می‌دانیم حس و حال خوب داشتن، چیزی نیست که خریدنی باشد. حتی داشتیم خودمان را وادار می‌کردیم که مراسم را اوایل اسفند و با ساختاری جدید برگزار کنیم و دوستان بسیاری هم مشوق ما بودند. اما نتوانستیم به خودمان دروغ بگوییم و تصمیم نهایی این شد که امسال مراسمی برگزار نکنیم و سکوت کنیم و بیشتر از قبل به عملکردمان و اهدافمان در آینده فکر کنیم.

 

امسال «سال نوا» سکوت خواهد کرد و همه می‌دانند سکوت سرشار از ناگفته‌هاست.. به عنوان یک هنرجوی ابدی موسیقی، حداقل یاد گرفته‌ام که ارزش سکوت کمتر از موسیقی نیست و چه قدر ارزش و مفهوم موسیقی قبل و بعد از آن پرمعنا می‌شود. تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا کسب انرژی کنیم و بتوانیم سال آینده باز خدمتگزار موسیقی باشیم. ارادتمند شما علی جعفری پویان و دوستانم در تیم اجرایی سال نوای موسیقی ایران»

 

به گزارش مهر، نخستین ویژه‌برنامه «سال نوا» اردیبهشت سال ۹۴ با برگزاری آیین نکوداشت ابراهیم لطفی نوازنده و مدرس پیشکسوت موسیقی کلاسیک در بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران کار خود را آغاز کرد و از آن زمان تا سال ۹۷ با هدف نکوداشت تلاشگران و هنرمندان عرصه موسیقی در بخش های مختلف به صورت مستمر به کار خود ادامه می‌داد.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید