پسر کالدرون؛ مامور آموزش به مربیان ایرانی/عکس

  • آرشیو
  • سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۱۷
    کد خبر :803540
پسر کالدرون؛ مامور آموزش به مربیان ایرانی

دنیای ورزش تورنتو نوشت: در شرایطی که روز گذشته اعلام شد گابریل کالدرون برای آنالیز اکوسیستم فوتبال در کنار فدراسیون فوتبال ایران حضور خواهد داشت اما امروز مشخص شد که پسر او مامور این کار شده است.

پسر ۳۵ ساله گابریل کالدرون، سرمربی سابق پرسپولیس در حالی برای «آنالیز اکوسیستم فوتبال ایران» مشخص شده که قرار است به همراه میرشاد ماجدی و در یک جلسه آنلاین، «با بررسی تمام جوانب این موضوع را مشخص کنند که آیا نقشه راه موجود در فعالیت و برنامه‌ای فوتبال پایه و آکادمی‌ها منجر به تحقق نتیجه و خروجی مناسب خواهد شد یا خیر.»

کالدرون پیگرینو که در تیم های الوصل، تیم ملی بحرین، الهلال و بن یاس حضور داشت و کار در منطقه را تجربه کرد، به عنوان مربی حضور روی نیمکت تیم های رئال بتیس، لگانس و ختافه را هم از سر گذراند و مدتی هم در ژاپن مشغول به فعالیت بود. اکنون فعالیت اصلی وی در آکادمی رئال بتیس است؛ تیمی که پدرش سال‌ها در آن توپ زد.

کالدرون پیگرینو دارای مدرک دکترای علم فوتبال است و همچنین مدرک لایسنس اروپا را نیز دریافت کرده و به عنوان مدرس با لالیگا و باشگاه رئال مادرید همکاری می‌کند و حالا احتمالا دوره آموزشی نیز برای مربیان ایرانی خواهد داشت.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید