پرونده دستیار کالدرون مختومه اعلام شد

  • آرشیو
  • جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۵۶
    کد خبر :782870
پرونده دستیار کالدرون مختومه اعلام شد

تیم مدیریت پرسپولیس موفق شد یکی از پرونده‌های پیرامون این باشگاه در فیفا را زودتر از آنکه به حکم نهایی برسد، مختومه کند.

باشگاه پرسپولیس تهران در بیانیه از مختومه شدن پرونده دستیار گابریل کالدرون آرژانتینی خبر داد.

در این بیانیه آمده است: وقتی حکم نهایی با اخطار جرائم بعدی به خاطر پرونده شکایت «اینیگو والنسیا» دستیار گابریل کالدرون سرمربی پیشین پرسپولیس به ایمیل باشگاه رسید، جعفر سمیعی مدیرعامل، مجید صدری و ابراهیم شکوری به فکر یافتن راه‌حل افتادند تا به سرعت این بدهی پرداخت شود. این اتفاق، بخش اول ماجرا بود. در شرایط تحریم ظالمانه علیه ایران، جابجایی پول از کشورمان به حساب‌های خارجی بسیار سخت است ولی باشگاه توانست با سرعت قابل توجهی، کار تسویه حساب با اینیگو را پیش ببرد.

باشگاه پرسپولیس در این بیانیه تصریح کرده است: بعد از واریز پول، نیاز بود تا تاییدیه پرداخت پول و رسید نشستن در حساب مربی مورد اشاره، توسط وکیل این مربی به فیفا ارسال شود که‌ این پروسه چیزی حدود ۱۰ روز طول کشید.

به گزارش ایرنا، در نهایت تیم مدیریتی پرسپولیس موفق شد قبل از آن که پرونده به شکل حقوقی درآمده و دردسرهای جدیدی از جمله جریمه‌های مالی بیشتر یا ریسک بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی را برای باشگاه به همراه داشته باشد، از مانع بزرگی که پیش‌روی خود داشت عبور کرده و پول اینیگو را به حسابش واریز کند.

روز گذشته (پنجشنبه) و ساعاتی پس از تثبیت برد مهم مقابل تراکتور در تبریز، تاییدیه واریز پول از سوی فیفا به باشگاه ایمیل شد تا یک پرونده خطرناک دیگر در شرایط بحران اقتصادی پرسپولیس، توسط جعفر سمیعی و همکارانش مختومه شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید