پخش تصاویری از مقر گروهک تروریستی منافقین

    کد خبر :825294
پخش تصاویری از مقر گروهک تروریستی منافقین

شبکه پرس تی‌وی با پخش مستند «اسرار پشت پرده اور سور اویز» (The Secrets Behind Auvers- Sur- Oise) به مقر گروهک تروریستی منافقین در ۳۰ کیلومتری شهر پاریس و در منطقه‌ای به نام اور سور اویز و فعالیت‌هایی که در این مقر مرموز انجام می‌شود، نگاهی دارد.

این مستند محصول شبکه پرس تی‌وی است و مارتینا مگمل کارگردانی آن را برعهده دارد.

مگمل در مستند جست و جوگرانه خود به شرایط حضور این گروهک در این منطقه از فرانسه پرداخته و نگرانی ساکنان آن محل و نهادهای حقوق بشری از حضور MKO در این منطقه از فرانسه را بررسی می‌کند.

تاکنون مخالفت‌ها و اعتراضات بسیاری از سوی مردم و سازمان‌های مختلف درباره حضور و فعالیت‌های مخفیانه این فرقه در اور سوراویز و حمایت‌های شهردار این منطقه و دیگر سیاست‌مداران فرانسوی از آنان ابراز شده است.

مستند «اسرار پشت پرده اور سور اویز» با ساکنان این منطقه، فعالان حقوق بشر، کارشناسان، جداشده‌ها و خانواده قربانیان جنایات گروهک تروریستی منافقین صحبت کرده است. همچنین این مستند ۵۲ دقیقه‌ای پشت صحنه گردهمایی‌های پوشالی این گروهک را به نمایش می‌گذارد.

سایر عوامل مستند «اسرار پشت پرده اور سور اویز» عبارتند از: فرانس مورل تصویربردار، نیکول لامونته تدوین‌گر و یاسمین وینری آهنگساز.

به گزارش ایلنا، مستند «اسرار پشت پرده اور سور اویز» در دو روز متوالی از روز جمعه ساعت ۰۴:۰۰ از شبکه پرس تی‌وی روی آنتن می‌رود. بازپخش این مستند هم همان روز ساعت ۰۹:۰۰.۱۵:۰۰.۲۱:۰۰ و بامداد روز بعد ساعت ۰۱:۰۰ خواهد بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید