وعده آبفای خوزستان درباره رفع کم آبی

    کد خبر :823778

در روزهای گذشته پمپ آب این روستاها که پمپ خاصی است سوخته بود که آبفا این پمپ را تهیه کرده و با نصب آن مشکلات آبرسانی به این روستاها تا صبح شنبه حل می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: با نصب پمپ جدید با قدرت بالاتر مشکل کم آبی و بی آبی روستاهای بخش منصوریه شادگان تا ۲ روز آینده به طور کامل حل می شود.

محمدرضا کرمی نژاد روز جمعه با اشاره به بازدید از روستاهای این بخش اظهار داشت: بخش منصوریه شادگان متشکل از ۲۳ روستا است که از گذشته برای حل مشکلات بی آبی آن‌ها آبرسانی با تانکر در ساعات مختلف تنظیم شده بود اما صبح طی بازدیدی متوجه شدیم که همچنان مشکل کم آبی دارند.

وی با بیان اینکه یک ایستگاه پمپاژ جدید توسط سازمان آب و برق خوزستان در این بخش در حال ساخت است که سه تا چهار ماه دیگر آماده می‌ شود، تصریح کرد: به همین علت آبفا اقدام به نصب پمپ جدید در روستاهای این بخش کرد تا مشکل بی آبی به صورت موقت حل شود، با این وجود وضعیت آب خوب نشده بود و شب گذشته پمپ جدید با قدرت بالاتر نصب شد که‌ امروز آب با فشاری نسبتا خوب در خانه ها در جریان است.

وی ادامه داد: برای حل کامل مشکل کم آبی این روستاها دستور دادیم تا پمپی دیگر نصب شود که با نصب آن مشکلات بی آبی و کم آبی تا ۲ روز آینده کاملا حل می شود.

*مشکل جفیر یک و ۲ با انجام تعهد شرکت نفت در تکمیل خط لوله ها حل می شود*

مدیرعامل آبفا خوزستان در ادامه به مشکلات بی آبی روستاهای جفیر یک و ۲ هویزه اشاره کرد و گفت: مشکل این روستاها با تکمیل خط لوله ها به طور کامل حل می شود اما اکنون با تانکر مشکل آبرسانی آن ها به صورت موقت حل شد.

وی خط لوله برای این روستاها را ۱۳.۵ کیلومتر عنوان کرد و افزود: از این مقدار ۴.۵ کیلومتر در تعهد آبفا و ۹ کیلومتر دیگر در تعهد شرکت نفت است که تعهد آبفا به طور کامل انجام شده و منتظر هستیم تا شرکت نفت تعهد خود را انجام بدهد که در صورت انجام این تعهد، مشکل این ۲ روستا هم به طور کامل حل می شود.

وی مشکل اصلی این روستاها را موضوع تامین آب برای دام‌های اهالی دانست و بیان کرد: تا تکمیل خط لوله ها، برای دام ها آبرسانی با تانکر انجام می شود.

*مشکلات آبرسانی به روستاهای اسماعیلیه اهواز تا فردا صبح حل می شود*

کرمی نژاد در خصوص مشکلات بی آبی روستاهای اسماعیلیه اهواز تشریح کرد: در روزهای گذشته پمپ آب این روستاها که پمپ خاصی است سوخته بود که آبفا این پمپ را تهیه کرده و با نصب آن مشکلات آبرسانی به این روستاها تا صبح شنبه حل می‌شود.

منبع: ایرنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید