وضعیت نابه سامان خط حمله پرسپولیس در آستانه دیدار حساس

  • ورزشی
  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ۰:۲۰
    کد خبر :1037116

شهاب زاهدی  که در بازی با سپاهان به خاطر یک حرکت عجیب و بچگانه از بازی اخراج شد، با اینکه در لیگ برتر بازی بعدی تیمش را از دست داده اما در لیگ قهرمانان می‌تواند به میدان برود.

زاهدی در عربستان در ترکیب اصلی قرار گرفت و تا زمانی که به لحاظ بدنی افت نکرده بود نمایش نسبتا قابل قبولی ارائه داد. هر چند شاید می‌توانست در یکی دو صحنه تصمیم‌های بهتری بگیرد و با گلزنی در این بازی بزرگ تا حدودی از فشارهایی که دوباره روی او وارد می‌شود خلاص شود

.از آنجایی که پرسپولیس مهاجم شاخصی روی نیمکت ندارد و فاصله باهویی با شهاب زاهدی زیاد است به نظر می‌رسد یحیی برای بازی حساس سه‌شنبه آینده دوباره به مهاجم شماره 20 خود اعتماد کند.

شهاب زاهدی از امروز برای بازی با الدحیل استارت زد تا برای گلزنی در این بازی آسیایی بالاخره نامش را در بین گلزنان لیگ قهرمانان ثبت کند. زاهدی در 5 بازی اخیر موفق به گلزنی نشده و تنها یک پاس گل داده، اما اگر در همین بازی با الدحیل موفق به گلزنی شود همه هواداران و کادر فنی گل نزدن‌هایش در 5 بازی گذشته را فراموش خواهند کرد چرا که گل او احتمالا می‌تواند در صعود به مرحله بعد تاثیر مستقیم داشته باشد.

گفتنی است شهاب زاهدی در بازی رفت مقابل الدحیل با اینکه به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شد اما تا آستانه گلزنی پیش رفت و با فریب دروازه‌بان حریف به نوعی در گل امید عالیشاه تاثیر گذار بود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید