“وزیر آموزش و پرورش پاسخگوی علت پرداخت نشدن‌ حقوق فرهنگیان باشد”

  • سیاسی
  • سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۰۷
    کد خبر :287144

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش باید پاسخگوی چرایی عدم پرداخت حق و حقوق فرهنگیان باشد.

سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه، اول‌خرداد) پارلمان در تذکر شفاهی، خطاب به وزیر آموزش و پرورش، اظهار داشت: وزارتخانه‌ای که باید رعایت قانون و احترام به آیندگان را آموزش دهد، چگونه برخلاف مصوبه‌ای که امضای رئیس‌جمهور را دارد، آزمون پایه ششم و هفتم سمپاد را برگزار نکرده و موجب بلاتکلیفی و ناامیدی شده است. وزیر آموزش و پرورش باید پاسخگوی چرایی عدم پرداخت حق و حقوق فرهنگیان باشد.

ی همچنین خطاب به وزیر نفت درباره طرح برندسازی جایگاه‌های سوخت، اظهار داشت: طرح برند سازی علاوه بر ایجاد نارضایتی های گسترده جایگاه داران و رانندگان به دلیل ایجاد واسطه گری و طولانی شدن فرآیند در شرایط قبل از برند سازی برای توزیع فراورده های نفتی مبلغی را که دولت به صورت میانگین پرداخت می‌کرد لیتری 30 تومان بوده در صورتی که بعد از برندسازی این مبلغ به 70 تومان خواهد رسید. لذا آقای زنگنه باید در خصوص محل تامین مبلغ افزوده شده گزارش شفافی ارائه دهد.

به گزارش تسنیم، نماینده مردم قزوین در مجلس در بخش دیگری از تذکرش، خطاب به وزیر کشور، گفت: سیاست‌های انقباضی وزارتخانه درباره تقسیمات کشوری موجبات نارضایتی در برخی شهرستان‌های حوزه انتخابیه بنده شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید