ورود پلاک های غیر بومی به قم ممنوع شد

    کد خبر :796378

استاندار قم با اشاره به تصویب محدودیت‌های کرونایی ویژه نیمه شعبان گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا به منظور جلوگیری از شیوع این بیماری ورود خودرو با پلاک‌های غیر بومی به شهر قم در روزهای هشتم و نهم فروردین ماه ممنوع است.

بهرام سرمست امروز در پایان جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا که به صورت ویدیو کنفرانس در آن شرکت کرده بود در گفت و گو با خبرنگاران گفت: آیین‌های نیمه شعبان که در سال‌های قبل برگزار می شد امسال به صورت مجازی، غیر حضوری و غیر تجمعی خواهد بود.

وی افزود: به شهرداری و سازمان فرهنگی تاکید شده که محیط شهر را به گونه ای آذین بندی کنند که تداعی جشن های باشکوه و در خور شان استان را داشته باشیم و شهروندان فضای با نشاطی را احساس کنند. مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا از شکل گیری موج جدید کرونا در قم جلوگیری کنیم.

سرمست همچنین به برخی از مصوبه‌های ستاد ملی کرونا اشاره کرد و افزود: در جلسه امروز مجوز واردات واکسن کرونا به بخش خصوصی تصویب شد. با توجه به تغییر ساعت از ابتدای سال جدید مقرر شد قانون منع تردد شبانه از ساعت ۲۲ اعمال شود.

استاندار قم با اشاره به در پیش بودن ماه رمضان یادآور شد: در جلسه ستاد ملی کرونا مقرر شد در این زمینه تمهیدات لازم اندیشده و ارائه شود.

سرمست همچنین خاطرنشان کرد: از خیران و گروه های مردمی که در دوران کرونا در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب کمک‌های مومنانه و مواسات را در پیش گرفتند تقاضا داریم که در این ایام مبارک که عید مستضعفان است نیز کمک های خود به افراد آسیب پذیر از کرونا را فراموش نکنند.

به گزارش عصر ایران، استاندار قم در ادامه از تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) که طی یک سال اخیر و سال های گذشته در کنار سایر اعضای شورای تامین در ایجاد آرامش و برقراری امنیت تلاش کردند قدردانی کرد و افزود: این تلاش‌ها باعث شد که قم از نظر امنیت سرمایه گذاری در بین استان‌های کشور جزو سه استان برتر قرار بگیرد.

وی بیان کرد: آرامش و امنیت استان مدیون همفکری و همدلی تمام اعضای شورای تامین است که سربازان گمنام امام زمان(عج) نیز در پشت صحنه این اتفاق‌ها انصافا نقش قابل تقدیری دارند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید