واکنش وزیر نفت به انفجار خطوط لوله گاز: از قبل آماده باش بودیم

  • سیاسی
  • چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ۱۴:۱۵
    کد خبر :1052608
وزیر نفت انفجار خطوط لوله گاز

وزیر نفت با اشاره به انفجار‌های امروز در دو خط لوله گاز گفت: قول می‌دهیم تا غروب امروز همه این خطوط بازسازی و تعمیر شوند و در مدار تولید قرار بگیرند.

جواد اوجی در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به انفجار دو خط لوله از بامداد دیشب تا امروز گفت: در ساعات اولیه بامداد که انفجار خطوط گاز شبکه سراسری ما در چند نقطه رخ داد، به حول قوه الهی با آمادگی که از قبل داشتیم آرایش شبکه را تغییر دادیم و تیم‌های عملیاتی ما سریع در همان ساعات اولیه در منطقه حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه خسارات جانی نداشته است، گفت: همکاران از همان بامداد مشغول هستند خوشبختانه یکی از اهدافی که دشمن دنبال می‌کرد قطعی گاز استان‌های بزرگ کشور بود که این اتفاق نخواهد افتاد و با تلاش و پیگیری همکاران ما و نیرو‌های عملیاتی ما از قبل هم روی همه تاسیسات نفتی و گازی آماده‌باش بودیم. وزیر نفت خاطرنشان کرد: ان شا الله تا این لحظه هم به جز تعدادی روستا که نزدیک به خطوط انتقال بودند و گازشان قطع شده است قطعی نداشتیم که همکاران ما قول دادند تا قبل از ظهر آن‌ها هم وصل شوند قول می‌دهیم تا غروب امروز همه این خطوط بازسازی و تعمیر شوند و در مدار تولید قرار بگیرند بنابراین با تلاش همکاران جای نگرانی برای مردم عزیز نیست. وی یادآور شد: اگر یادتان باشد ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ هم همین اتفاقات رقم خورد ۴ خط از شبکه سراسری ما را زدند، آن زمان هم من مدیرعامل شرکت گاز بودم با تلاش همکاران نگذاشتیم برای گاز هیچ شهر و روستایی مشکلی پیش بیاید.

ایلنا

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید