واکنش عزیزی‌خادم به حضور اسکوچیچ در جام جهانی

  • ورزشی
  • چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰ ۱۵:۳۲
    کد خبر :876693
واکنش عزیزی‌خادم به حضور اسکوچیچ در جام جهانی

رئیس فدراسیون فوتبال به ادامه کار با اسکوچیچ در جام جهانی واکنش نشان داد.

شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال درباره بازگشت مهدی طارمی به تیم ملی گفت: این یک مساله درون‌خانوادگی و روابط کاری بین بازیکن و سرمربی است. این نگاه باید خانوادگی و پدرانه باشد. من مشکلی نمی‌بینم و امیدوارم مهدی طارمی در بازی با عراق حضور داشته باشد. البته هنوز اعتقاد داریم که مهم‌ترین اصل در فدراسیون فوتبال نظم و انضباط است.

او همچنین درباره ادامه کار اسکوچیچ و حضورش در جام جهانی گفت: بازی‌ها هنوز به پایان نرسیده و تا نهم فروردین ادامه دارد. به همین دلیل آقای اسکوچیچ با قدرت دارد کارش را انجام می‌دهد و نگاه فدراسیون هم حمایتی است. هدایت تیم ملی فوتبال با دراگان اسکوچیچ است و حتما فدراسیون فوتبال از کادر مربی‌گری تیم ملی تمام قد حمایت خواهد کرد. ان‌شاءالله بازی‌ها به پایان برسد و مردم ایران جشن صعود بگیرند.

رییس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: زمان کافی را در این خصوص داریم و مهم این است که برای جام جهانی برنامه‌ریزی کنیم اما چیزی که در مجموعه فدراسیون فوتبال وجود دارد، آرامش و پرهیز از التهاب است. با اینکه یکی از سخت‌ترین شرایط را داشتیم اما یکی از کم‌حاشیه‌ترین تیم‌های ملی فوتبال، همین تیم ملی است.

به گزارش همشهری‌آنلاین، او همچنین عنوان کرد: سعی کردیم حاشیه‌ها را به حداقل برسانیم و امروز بحرانی نمی‌بینید و امیدوارم همه با هم جشن صعود بگیریم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید