واکنش سرمربی لیگ برتری به چاقو کشی بازیکنانش در تمرین

  • ورزشی
  • یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ ۱۲:۲۲
    کد خبر :875728
واکنش سرمربی لیگ برتری به چاقو کشی بازیکنانش در تمرین

سرمربی تیم فوتبال پدیده در خصوص حواشی تمرین تیمش و چاقوکشی در تمرین این تیم به ایسنا گفت: نمی‌خواهم در آستانه دیدار مهم با سپاهان به این حواشی بپردازم اما موضع من در این خصوص مشخص است و آن را به باشگاه اعلام کرده‌ام و باشگاه درباره این دو بازیکن تصمیم خواهد گرفت اما به قطع و یقین این دو نفر یعنی مهدی فراهانی و سعید جلالی‌راد در دیدار با سپاهان همراه تیم نخواهند بود.

داود سیدعباسی در خصوص سه دیدار سخت پدیده با سپاهان، پرسپولیس و فولاد تا پایان نیم‌فصل نخست لیگ بیست و یکم هم اظهار کرد: شرایط تیم ما از قبل خیلی بهتر شده و ما هم سعی کردیم در ابتدای کار تمرکز بازیکنان را در درون زمین جمع کنیم و کاری کنیم که فشار روی تیم ما کمتر باشد. البته فعلا چهار بازیکن مصدوم هم داریم که از بازیکنان تاثیرگذار ما هستند و همین کار را برای ما سخت‌تر از قبل می کند اما سعی می‌کنیم با دارایی خود به مقابله با رقبا برویم.

وی در خصوص این که پدیده می‌تواند در ۳ بازی پیش رو حداقل ۳ امتیاز را کسب کند، اظهار کرد: سه بازی خیلی سخت را تا پایان نیم‌فقصل داریم که باید با سپاهان و فولاد در خارج از خانه و با پرسپولیس که قهرمان چند فصل اخیر لیگ برتر است، در خانه بازی کنیم. هدف ما این است که در هر بازی با تمامی امتیازات از زمین خارج شویم و نام حریف برای ما مهم نباشد اما سعی می‌کنیم در این سه دیدار از برنامه ویژه‌ای استفاده کنیم تا بتوانیم سربلند از زمین خارج شویم زیرا امتیاز گرفتن در این بازی‌ها انگیزه ما را برای هفته‌های آینده دو چندان می کند.

به گزارش همشهری آنلاین ، او در پایان درباره تقویت تیم در نیم فصل گفت: سه بازی مهم را پیش رو داریم و فعلا نه لیست ورودی داریم و نه خروجی. تیم قطعا در نیم‌فصل تقویت خواهد شد و چند بازیکن را جذب خواهیم کرد اما فعلا لیست ورودی نداریم و همه چیز بعد از این سه بازی مشخص می‌شود.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید