واکنش زاکانی به شایعه‌ پراکنی در مورد زندگی شخصی اش

    کد خبر :1047839
زاکانی شایعه‌ پراکنی زندگی شخصی

شهردار تهران به شایعه پراکنی در مورد زندگی شخصی اش واکنش نشان داد و از دستگاه‌های امنیتی خواست که با کسانی که به شایعه دامن زدند، برخورد کند.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در صحن علنی شورای شهر تهران پس از ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۳ با اشاره به شایعات مطرح شده در خصوص زندگی شخصی خود در کشور گفت: ما یک شب در کنار خانواده خود نشسته بودیم که گفتند شهردار تهران همسر خود را طلاق داده است. از چنین موضوعی خجالت نمی‌کشند. دستگاه‌های امنیتی خوابید و نمی‌بینید چه اتفاقی می‌افتد؟ برخورد کنید. این انتظار ماست.

او با پرداختن به شایعاتی مانند گم شدن ۱۷ هزار میلیارد تومان از سوی برخی رسانه ها، گفت: اینگونه جفا کردن با ذهن و قلب مردم خوب نیست. ممکن است ما نیز اشتباه داشته باشیم. در این مسیر ممکن است برخی علاقه داشته باشند مدیریت شهری زمین بخورد اما ما نباید اجازه بدهیم. کلیپ هایی که در خصوص کتک خوردن برخی منتشر می‌شود مربوط به دوره ما نیست و اگر باشد، بدترین برخورد را خواهیم داشت.

زاکانی با تأکید بر اینکه همه باید دست به دست هم دهیم و از این سیاه پراکنی‌ها عبرت بگیریم، گفت: ما اگر با هم باشیم، موفق می‌شویم و اگر باهم نباشیم آسیب خواهیم خورد.

خبرگزاری شهر

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید