واکنش رسانه های اسپانیا به حذف تلخ

  • ورزشی
  • سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۲۳:۳۶
    کد خبر :957945

رسانه‌های اسپانیایی از شکست لاروخا در ضربات پنالتی مقابل تیم مراکش عصبانی هستند و اولین واکنش آنها در لحظات پس از شکست بسیار تند و گزنده است.تیم ملی اسپانیا لحظاتی پیش به شکلی عجیب و دور از انتظار با جام جهانی 2022 وداع کرد.

اسپانیا که در جام جهانی 2018 هم در ضربات پنالتی با جام خداحافظی کرده بود امشب هم با سرنوشتی مشابه با عملکرد ضعیف پنالتی‌زن‌هایش در مقابل دروازه‌بان مراکش به ماجراجویی خود در قطر پایان داد.

به این ترتیب، به نظر می‌رسد از این پس ضربات پنالتی به گربه‌سیاه فوتبال اسپانیا تبدیل خواهد شد و در تورنمنت‌های بعدی هم هرگاه مسابقات لاروخا به پنالتی کشیده شود اسپانیایی‌ها با فشار روانی بیشتری مواجه می‌شوند. شرایطی که سالها برای تیم ملی انگلیس برقرار بود.

تلخ بودن شکست در مقابل مراکش برای اسپانیایی بیشتر از یک باخت عادی در ضربات پنالتی است چرا که بازیکنان لاروخا سه ضربه پنالتی خود را از دست دادند. به خاطر همین تلخی است که واکنش اولیه رسانه‌ها در اسپانیا نسبت به لاروخا بسیار تند بوده است. بیشتر تیترهایی که در این دقایق در رسانه‌های اسپانیایی دیده می‌شود با عبارت‌هایی مثل “شرم” و “شرمساری” منتشر شده است.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید