واکنش تمسخرآمیز زلاتان به جواب منفی فدراسیون سوئد: بدون من قهرمان جهان می‌شوند

  • ورزشی
  • شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۷
    کد خبر :270019

پس از ابراز تمایل زلاتان برای بازگشت به تیم ملی، فدراسیون فوتبال سوئد در بیانیه‌ای اعلام کرد او را به جام جهانی ‌نخواهد برد. ایبراهیموویچ هم در واکنش نوشت: من به روسیه می‌روم چرا که سفر کردن را دوست دارم. تیم‌ ‌ملی فوتبال سوئد شانس قهرمانی در روسیه خواهد بود چون آنها بدون من بهتر هستند.

مهاجم لس آنجلس گلکسی واکنش تمسخر آمیزی به تصمیم فدراسیون فوتبال سوئد داشت.

به گزارش بازتاب و به نقل از elsport، تیم‌ ‌ملی فوتبال سوئد در پلی‌آف جام جهانی۲۰۱۸ روسیه دست به کار بزرگی زد و با حذف ایتالیای بزرگ جواز حضور در روسیه را کسب کرد. زلاتان ایبراهیموویچ قبل از پلی‌آف از تیم‌ ‌ملی فوتبال سوئد خداحافظی کرد اما چند هفته پیش اعلام کرد که دوست دارد در جام جهانی روسیه تیم‌ ‌ملی کشورش را همراهی کند.

با وجود ابراز علاقه زلاتان برای بازگشت به تیم‌ ‌ملی فوتبال کشورش، جیانی اندرسون، سرمربی سوئد اعلام کرد که نیازی به این بازیکن ندارد و فدراسیون فوتبال سوئد هم در بیانیه‌ای اعلام کرد که زلاتان را به جام جهانی ‌نخواهد برد.

زلاتان ایبراهیموویچ که بهترین بازیکن تاریخ فوتبال سوئد به شمار می‌آید این گونه به تصمیم فدراسیون فوتبال سوئد و سرمربی این تیم واکنش نشان داد: من در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پیراهن سوئد به میدان نخواهم رفت و در این جای بحث و مجادله نیست اما من به روسیه می‌روم چرا که سفر کردن را دوست دارم. تیم‌ ‌ملی فوتبال سوئد شانس قهرمانی در روسیه خواهد بود چون آنها بدون من بهتر هستند.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید