واژگونی کامیون حمل بار در بزرگراه آزادگان/ عکس

    کد خبر :790553

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از واژگونی کامیون حمل بار به علت سرعت زیاد در اتوبان آزادگان و مصدوم شدن راننده آن خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی گفت: در ساعت ۰۹:۴۰ صبح امروز (جمعه) در مسیر اتوبان آزادگان مسیرشرق به غرب روبروی میوه و تره بار نرسیده به پل شهید کاظمی یکدستگاه کامیون حامل بار ناگهان واژگون میشود.

وی افزود: این کامیون به علت سرعت زیاد وعدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ابتدا به سمت راست منحرف و پس از برخورد با جداول میانی به لاین کندرو منحرف و وارد می‌شود.

وی گفت: خودروهای عبوری در لاین کندرو خیلی خوش شانس بودند که این کامیون در حال واژگونی با وسیله آنان برخورد نکرد و آنان توانستند قبل از برخورد خودروی خود را متوقف و دقیقا قبل از توقف کامل این کامیون آن‌ها نیز متوقف شوند.

مومنی بیان داشت: بلافاصله پس از این حادثه رییس وتیم‌های کارشناسی منطقه ۲۶ پلیس راهور تهران بزرگ در محل حضور یافتند و ضمن ایمن‌سازی محل حادثه به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با حضور عوامل راهور در محل حادثه و بیرون آوردن راننده کامیون از فضای محبوس شده، نسبت به جابجایی بارهای این کامیون اقدام شد و جرثقیل سنگین پلیس راهور تهران بزرگ این غول آهنی را جابجا و به گوشه راه منتقل کرد و با حضور تیم اورژانس در محل راننده کامیون به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد.

به گزارش ایلنا، مومنی افزود: خودروهایی که در این مسیر در حال حرکت بودند مدتی در ترافیک ناشی از این واژگونی منتظر بودند ولی با اقدامات صورت گرفت پس از دقایقی به مسیر خود ادامه دادند.

وی از رانندگان خواست حین خلوتی معابر و بزرگراه‌ها، از سبقت و سرعت جدا خوددرای نمایند و همیشه با سرعت مطمئنه و مجاز حرکت نموده تا شاهد بروز این حوادث در سطح شهر نباشیم.

0
نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید